Home СЕО до ДПТ по вул.Радгоспна і Гута Лісова (с.Зазим’я)

СЕО до ДПТ по вул.Радгоспна і Гута Лісова (с.Зазим’я)

Щодо оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проєкту «Детальний план території по вул. Радгоспна та Гута Лісова в с. Зазим’я Броварського району Київської області».

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Зазимська сільська рада оприлюднює Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки документу державного планування – «Детальний план території по вул. Радгоспна та Гута Лісова в с. Зазим’я Броварського району Київської області».

Повна назва документа державного планування: «Детальний план території по вул. Радгоспна та Гута Лісова в с. Зазим’я Броварського району Київської області».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Зазимська сільська рада Броварського району Київської області.

Відповідно до частини четвертої статті 12 до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються до Зазимської сільської ради за адресою: 07415, Київська область, Броварський район, с. Зазим’я, вул. Широка буд. 6 або на електронну пошту: zotg@ukr.net. Контактна особа: Троценко Ніна Михайлівна.

Строк подання зауважень і пропозицій з 10.12.2021р по 27.12.2021р.

ЗАЯВА_ДПТ СЕО Зазим’я
Графічний матеріал

Дата

Гру 27 2021
Expired!
Меню