Home СЕО ДПТ – с.Зазим’я, вул.Радгоспна, 19Д

СЕО ДПТ – с.Зазим’я, вул.Радгоспна, 19Д

Повідомлення щодо оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проєкту «Детальний план території земельної ділянки площею 0.5 га по вул. Радгоспна 19Д в с. Зазим’я Броварського району Київської області».

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Зазимська сільська рада оприлюднює Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки документу державного планування – «Детальний план території земельної ділянки площею 0.5 га по вул. Радгоспна 19Д в с. Зазим’я Броварського району Київської області».

Повна назва документа державного планування: «Детальний план території земельної ділянки площею 0.5 га по вул. Радгоспна 19Д в с. Зазим’я Броварського району Київської області».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Зазимська сільська рада Броварського району Київської області.

Відповідно до частини четвертої статті 12 до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються до Зазимської сільської ради за адресою: 07415, Київська область, Броварський район, с. Зазим’я, вул. Широка буд. 6 або на електронну пошту: zotg@ukr.net

Строк подання зауважень і пропозицій з 20.01.2023 р. по 06.02.2023 р.

ДПТ СЕО ЗАЯВА Зазим’я, вул.Радгоспна, 19Д (слабоалкогольне)

ДПТ СЕО креслення Зазим’я, вул.Радгоспна, 19Д (слобоалкогольне)

ДПТ СЕО Оголошення Зазим’я, вул.Радгоспна, 19Д (слобоалкогольне)

 

 

 

 

 

 

Дата

Лют 06 2023
Expired!
Меню