Home ОНОВЛЕННЯ! СЕО ДПТ земельної ділянки с.Зазим’я (24.4 га). СКАСОВАНО

ОНОВЛЕННЯ! СЕО ДПТ земельної ділянки с.Зазим’я (24.4 га). СКАСОВАНО

ОНОВЛЕННЯ! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ 25.11.2022 СКАСОВАНО! ДЕТАЛІ НА ФОТО – ЛИСТ БРОВАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.

ПРО НОВИЙ ЧАС ТА МІСЦЕ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ОКРЕМО.

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Детальний план території земельних ділянок площею 24,40 га (кадастрові номери: 3221282801:02:009:0094, 3221282801:02:010:0001) для розміщення садибної житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування в с. Зазим’є Броварського району Київської області»

 

На виконання статті 10 та 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки, Зазимська сільська рада інформує:

  1. Повна назва документа державного планування місцевого рівня (містобудівна документація) та стислий зміст: Містобудівна документація «Детальний план території земельних ділянок площею 24,40 га (кадастрові номери: 3221282801:02:009:0094, 3221282801:02:010:0001) для розміщення садибної житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування в с. Зазим’є Броварського району Київської області». Метою розроблення детального плану території є: визначення планувальної організації; визначення планувальних обмежень використання території, переважних та супутніх видів використання території, містобудівних умов та обмежень; визначення комплексності напрямів проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території; організація транспортного і пішохідного руху; охорона і поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: відповідно до чинного законодавства.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

  а) дата початку та строки здійснення процедури: з 28.10.2022 р. та триватиме до 26.11.2022 р.

  б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

  г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: з проектом документу державного планування можливо ознайомитись на офіційному веб-порталі Зазимської сільської ради (https://zotg.gov.ua/), а також у приміщенні Зазимської сільської ради, за адресою: 07415, вул. Широка, 6, с. Зазим’є, Броварського району Київської області протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: адміністративне приміщення Зазимської сільської ради, за адресою: 07415, вул. Широка, 6, с. Зазим’є, Броварського району Київської області.

Електронна адреса: zotg@ukr.net

Строк: з 28.10.2022 р. по 26.11.2022 р.;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: приміщення Зазимської сільської ради, за адресою: 07415, вул. Широка, 6, с. Зазим’є, Броварського району Київської області.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення території проектування містобудівної документації проведення транскордонних консультацій, не очікуються.

МАТЕРІАЛИ В АРХІВІ:

ЗВІТ СЕО

Дата

Лис 26 2022
Expired!
Меню