Home Повідомлення щодо оприлюднення проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану поєднаного з детальним планом території окремих частин населеного пункту села Рожни Броварського району Київської області»

Повідомлення щодо оприлюднення проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану поєднаного з детальним планом території окремих частин населеного пункту села Рожни Броварського району Київської області»

Повідомлення щодо оприлюднення проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану поєднаного з детальним планом території окремих частин населеного пункту села Рожни Броварського району Київської області» про початок процедури громадських обговорень та розгляду і врахування пропозицій громадськості.
На виконання ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555.
Зазимська сільська рада проводить громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищезазначеної містобудівної документації.
Замовником містобудівної документації є Зазимська сільська рада Броварського району Київської області. Розробник – ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН». Підставою для розроблення є рішення Зазимської сільської ради Броварського району Київської області від 22.04.2021 р. № 1105-10 позачергової-VІІІ.
Ознайомитись з проектом містобудівної документації можливо у адміністративному приміщенні Рожнівського старостинського округу за адресою: вул. Свободи, 41-В, село Рожни, Броварський р-н, Київська обл., 07412 та на офіційному сайті (https://zotg.gov.ua).
Пропозиції до містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді з 04.05.2023 року на вищезазначену адресу. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Громадські обговорення завершуються 02.06.2023 року.
Відповідальна особа: спеціаліст І категорії відділу земельних ресурсів та екології – Мехед О. В.
З метою дотримання процедури проведення громадських обговорень, запланована прилюдна презентація матеріалів та громадські слухання містобудівної документації за участі замовника, розробника та платника у приміщенні будинку культури с. Рожни за адресою: вул. Свободи, 41-Г, село Рожни, Броварський р-н, Київська обл., 07412, 02.06.2023 року о 15:00 годині.

У зв’язку з тим, що містобудівна документація «Внесення змін до Генерального плану поєднаного з детальним планом території окремих частин населеного пункту села Рожни Броварського району Київської області», яка розміщена на сайті містить окрему інформацію для службового користування та враховуючи низку нормативних документів, які діють під час правого режиму воєнного стану на території України, з проектом містобудівної документації можна ознайомитися у адміністративному приміщенні Рожнівського старостинського округу за адресою: вул. Свободи, 41-В, село Рожни, Броварський р-н, Київська обл., 07412.

ПЗ_ВЗГП с. РОЖНИ

1

2

3

4

5

Повідомлення _ ВЗ ГП_ с. Рожни

Додатковий текст до повідомлення

 

Дата

Чер 02 2023
Expired!
Меню