Home Звіт про СЕО (зонування території с.Погреби)

Звіт про СЕО (зонування території с.Погреби)

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «План зонування території населеного пункту – села Погреби Броварського району Київської області»

На виконання статті 10 та 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки, Зазимська сільська рада інформує:
1. Повна назва документа державного планування місцевого рівня (містобудівна документація) та стислий зміст: «План зонування території населеного пункту – села Погреби Броварського району Київської області». Основною задачею зонінгу є визначення меж зон (підзон) однорідних видів та умов використання на території населеного пункту і встановлення, диференційовано по зонах (підзонах), містобудівних регламентів.
2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Зазимська сільська рада Броварського району Київської області.
3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури: з 28 січня 2022 року та триватиме до 27 лютого 2022 року;
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 24.02.2022 о 16:00 за адресою: 07416, вул. Єдності, буд. 57, с. Погреби, Броварського району Київської області;
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: з проектом документу державного планування можливо ознайомитись на офіційному веб-порталі Зазимської сільської ради (https://zotg.gov.ua/), а також в адміністративному приміщенні Зазимської сільської ради в с. Погреби, за адресою: 07416,
вул. Єдності, буд. 57, с. Погреби, Броварського району Київської області протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: адміністративне приміщення Зазимської сільської ради в с. Погреби, за адресою: 07416, вул. Єдності,
буд. 57, с. Погреби, Броварського району Київської області.
Електронна адреса: zotg@ukr.net
Строк: з 28.01.2022 р. по 27.02.2022 р.;
д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: адміністративне приміщення Зазимської сільської ради в с. Погреби, за адресою: 07416, вул. Єдності, буд. 57,
с. Погреби, Броварського району Київської області.
4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення населеного пункту «План зонування території населеного пункту – села Погреби Броварського району Київської області» проведення транскордонних консультацій, не очікуються.

План зонування території

Звіт СЕО

Дата

Лют 27 2022
Expired!
Меню