ФК “Десна” – чотириразовий переможець Зимового чемпіонату

23 березня 2024 року відбувся останній тур Зимового чемпіонату Броварського району з футболу (формат 8 на 8). Турнір розпочався у грудні 2023 року. У ньому взяли участь 14 команд з Броварського району, а також міст Київ, Бориспіль та Переяслав.

В останній день змагань було проведено 13 тур.

Гоголівський “Тайгерс U-19” поступився столичному “Апогею-2” з рахунком 1:5.

“Димерка” з “Ресмусом” продемонстрували результативну гру, забивши один одному по п’ять м’ячів.

На жаль, не змогли успішно протистояти переяславському “Дніпру” гравці “Десна-2”. Програш з рахунком 5:1 коштував погребському колективу п’ятого місця.

Перемога броварського “Скіфа” над бориспільським “Борисфеном” допомогла господарям турніру закріпитися на четвертому місці.

Великодимерський “Сокіл” був розбитий погребською “Десною”, яка зуміла стати достроковим чемпіоном ще у попередньому турі.

13 тур видався невдалим для команди із селища Калинівка, яка ще кілька турів тому була одним з впевнених фаворитів на чемпіонство. Останній свій матч колектив програв переяславському “Матадору”, який розташувався на третьому місці, поступившись лише одним заліковим балом для калинівців.

За результатами проведеного Зимового чемпіонату Броварського району з футболу маємо наступні результати.

Футбольний клуб “Зазим’є” зміг зайняти лише 10 місце, маючи у своєму активі 15 залікових балів. При цьому різниця забитих і пропущених м’ячів склала аж мінус 23 голи.

Футбольний клуб “Десна-2” мав усі шанси посісти третє місце, враховуючи, що завдяки хорошій грі першої “Десни” та “Калинівки” володарі перших двох сходинок були зрозумілими ще на початку турніру. Але в останніх турах ситуація на футбольному полі почала різко змінюватися. Ледь не залишився без “срібла” калинівський колектив, а “Десна-2” опустилася на 6 сходинку, маючи у своїй скарбничці 23 бали та різницю м’ячів плюс 19.

Програш “Калинівки” у 12 турі, а також продовження переможної серії “Десни”, дозволив погребському колективу забезпечити собі дострокове чемпіонство. Вже за результатами 12 зіграних матчів “Десна” мала 34 залікових бали, а “Калинівка” – 29. Це робило біло-зелених недосяжними для своїх суперників.

За результатами турніру перша погребська команда отримала 37 залікових балів, а різниця забитих і пропущених м’ячів досягнула неймовірної позначки у плюс 106 голів.

Також варто зауважити, що кращим бомбардиром чемпіонату став представник ФК “Десна” Андрій Якимлюк, який 41 раз змушував суперників діставати м’яч зі своїх воріт.

фото взято з фейсбук-групи ГС “Федерація футболу Броварського району”

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
Попередній запис
Сесія – 22.03.2024
Наступний запис
Новий трактор-навантажувач JCB для громади
Вам також може сподобатися
Меню