ФК “Десна” виходить на перше місце в чемпіонаті

Вже традиційним в Броварському районі стало проведення, окрім літнього регіонального чемпіонату, також Відкритий зимовий турнір. Останні кілька років змагання проходили на футбольних полях зі штучним покриттям в села Погреби та Зазим’я. Однак у цьому році було прийнято рішення всі матчі грати на стадіоні міста Бровари.

В грудні 2023 року розпочався черговий розіграш Відкритого зимового чемпіонату. Заявки на участь у ньому подали чотирнадцять команд. Серед яких також є колективи не з Броварщини. Це: ФК “Апогей-2” з Києва, ФК “Дніпро” та ФК “Матадор” із Переяслава, ФК “Борисфен” із Борисполя.

Станом на 17 лютого 2024 року після восьми зіграних турів найгіршу гру демонструє команда ФК “Тайгерс U-19” з села Гоголів, які ще жодного разу не змогли ні виграти, ні зіграти внічию. В результаті, після восьми поразок вони мають нуль залікових балів, п’ятдесят два забитих м’ячі та лише шість влучних ударів у ворота суперників.

Неабияка інтрига зав’язується у верхній частині таблиці. ФК “Десна” із Погребів та ФК “Калинівка” зараз мають по двадцять два залікових бали. Ще після минулого туру погребці ситуативно займали другу позицію через гіршу різницю забитих та пропущених м’ячів. Однак восьмий тур був дуже успішним для ФК “Десна”. Завдяки перемозі над бориспільським “Борисфеном” з рахунком 0:14 триразовий чемпіон зимового турніру вирвався на першу сходинку. Цьому також сприяло те, що ФК “Калинівка” переграв аутсайдера з Гоголева лише з рахунком 6:1.

Таким чином, за вісім зіграних матчів ФК “Десна” та ФК “Калинівка” сім разів здобули перемогу та раз зіграли внічию – це була гра між ними. При цьому погребці зуміли забити 61 м’яч та пропустили лише в дев’яти випадків, а у калинівці успішними були п’ятдесят три удари по воротах суперника і сім разів доводилося виймати м’яч із власної сітки.

Заслуговує уваги також команда, яка зараз посідає третю сходинку турнірної таблиці. Це другий склад ФК “Десна”. Колектив зумів здобути перемогу у шести матчах та по разу зіграти внічию та зазнати поразки. Сорок два забитих м’ячі та десять пропущених дозволили ФК “Десна-2” отримати вже дев’ятнадцять залікових балів.

Не менш цікавим є список бомбардирів. Беззаперечним лідером є гравець ФК “Красилівка” В. Курята, маючи у своєму активі двадцять три влучних удари. Не сильно відстав від нього представник ФК “Десна” Андрій Якимлюк, який вже встиг забити вісімнадцять голів. Третю сходинку розділили між собою троє футболістів, які у десяти випадках продемонстрували свою майстерність доставляти м’яч у ворота суперників. Серед них Назар Вареник із ФК “Десна-2” та Євгеній Воробей із ФК “Десна”.

 

Попередній запис
Огляди пожежно-рятувальних підрозділів
Наступний запис
СК “Патріот” везе нагороди з чемпіонату області з боксу
Вам також може сподобатися
Меню