Формування бригад “Гвардія Наступу” в Київській області

У Київській області розпочалося формування бригад «Гвардія наступу». З цього приводу т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Назаренко, начальник ГУ Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, Командир Першої Президентської бригади імені гетьмана Петра Дорошенка НГУ полковник Микола Мішакін записали спільне відеозвернення.

Шановні жителі Київщини!

Минув майже рік з повномасштабного вторгнення російських загарбників на територію нашої країни. Київська область одна з перших взяла на себе удар ворога. Ми витримали та звільнили наш регіон.
Головна ціль сьогодні — остаточно вигнати окупантів з усієї України. Для виконання цього надскладного завдання потрібно постійно посилювати оборонні спроможності.
Тому Міністерство внутрішніх справ України оголосило про початок формування восьми бригад Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.
«Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов» чекають на вмотивованих добровольців у своїх лавах.
У бригадах вже є найкращі серед найкращих: офіцери, сержанти та солдати, які мають величезний бойовий досвід.
Долучитися до лав однодумців доброволець може через Центр надання адміністративних послуг, де вже розпочали роботу відділи комплектування. Або ж звернутися за контактними даними.
Закликаємо жителів Київщини, хто прагне нашої спільної Перемоги, вступати до лав нових підрозділів.
Військовослужбовці Національної гвардії України ще з 2014 року беруть активну участь у захисті нашої держави. Гвардійці одними з перших дали бій ворогу в Гостомелі, героїчно обороняли Київ, Харків, Маріуполь, звільняли Лиман і Святогірськ.
Формування цих бригад – наш внесок у майбутню перемогу. Кожен, хто пройде відбір, потрапить виключно в коло однодумців.
Військовослужбовці матимуть якісне оснащення, а для їх підготовки залучатимуться досвідчені інструктори. У фокусі – мотивований воїн у підрозділі, де важливим центром є людина та її життя.
Це унікальна можливість отримати досвід, професію. Та головне, стати частиною історичних переможних подій – звільнення всіх окупованих територій України.
Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку всього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде.
Нові бригади будуть посилювати наші сили оборони при звільненні всіх українських земель. Працюємо ефективно та злагоджено. Заради якнайшвидшої Перемоги України. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу.

Час повертати своє. Приєднуйтесь до нас.

Слава Україні!
Героям слава!

Попередній запис
Про Каталог надавачів послуг ветеранам/ветеранкам війни
Наступний запис
Продовжується програма надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу
Вам також може сподобатися
Меню