Future Perfect – доступна англійська протягом життя

Національна програма популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні, створена з ініціативи Президента України. Координуватимуть втілення програми Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством освіти і науки України й Міністерством культури та інформаційної політики України.

Мовна програма втілюється за принципом lifelong learning — освіта протягом усього життя, доступна всім українцям та українкам.

Програма складається з законопроєкту, що передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також продуктів та сервісів, які допомагають вивчати мову у зручному та доступному усім форматі. Перші з них – це платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova.

Empower — це онлайн-платформа Кембриджського університету, доступна для всіх українських університетів. Її запуск став частиною пакету підтримки, яку надає Україні Кембридж від початку повномасштабного вторгнення росії. Empower — один з перших сервісів, представлених у межах національної мовної програми Future Perfect, що має на меті популяризувати англійську мову в Україні.

Платформа не призначена для самостійного вивчення мови — вона пропонує навчальні курси, які потребують викладача чи вчителя для опанування мови. Безоплатний доступ для українських університетів та мовних провайдерів відкритий незалежно від їхньої форми власності.

Попередній запис
Про правила заповнення обов’язкових реквізитів при сплаті податків та зборів до бюджету
Наступний запис
З Міжнародним днем волонтерів!
Вам також може сподобатися
Меню