Громадське Слухання – с.Зазим’я, вул.Деснянська

6 липня 2021 року в актовій залі Зазимського НВО згідно чинного законодавства було проведено зустріч, на якій обговорено Детальний план території загальною орієнтовною площею 2,87 га в с. Зазим’я, кадастровий номер 3221282801:02:010:0001 та Детальний план території земельної ділянки площею 21,5324 га по вул. Деснянська в с. Зазим’я, кадастровий номер 3221282801:02:009:0094 з метою визначення її планувальної організації функціонального призначення території відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.
На зустрічі було представлено детальний план відкоригований на основі попередніх зауважень від жителів села та представників садових товариств.
Зустріч відвідали більше 50 осіб, серед яких жителі с.Зазим’я, представники садових товариств, представники ТОВ «Десна Клаб», депутати, працівники Зазимської сільської ради. Повідомлення про зустріч було розміщено заздалегідь на сайті та в групах громади в фейсбуці.
Зустріч стосувалася розгляду проекту детального плану території в с.Зазим’я на березі р.Десна поряд із садовими товариствами (див.зображення).
На цій території площею 21,5324 га планується будівництво більше півтори сотні дачних будинків площею від 100 до 150 кв.м кожен. Також тут буде розміщуватися готельний комплекс, який складатиметься з двох корпусів, висота яких не перевищуватиме 12 м (3 поверхи + мансарда). Майже посередині території буде розміщуватися ресторан, який в попередньому проекті мав знаходитися на меншій території (2,87 га), однак на прохання сусідніх садових товариств його перенесли подалі вглиб території. Неподалік дороги по вул.Деснянська поряд зі старими очисними спорудами розміщуватиметься нова очисна система закритого типу, яка очищатиме воду, якою потім будуть поливатися газони території (на прикладі очисної системи в селищі Східниця).
На території площею 2,87 га розміщуватиметься 6 дачних будинків та елінг, біля якого в заплаві буде облаштовано пристань для стоянки малих яхт та катерів.
Дорога з південного боку території, яка відходить від вул.Деснянська в напрямку р.Десна, не доходитиме до самої річки, а закінчуватиметься майданчиком для розвороту. Ця дорога буде загального користування. Від цього майданчика до річки буде простягатися 100-метрова захисна зона, на якій розміщуватимуться спортивні об’єкти та дитячі майданчики, що будуть доступні будь-кому.
Буде організовано пляжну зону та облаштовано берегоукріплення на березі Десни.
Доступ до р.Десна буде вільний для всіх бажаючих.
Внутрішні дороги на території будуть на обслуговуванні ТОВ «Десна Клаб». На території 21,5324 га буде збудовано паркування на 142 паркувальних місця, а на території 2,87 га – 12 паркувальних місця.
З детальним планом території присутніх ознайомлювала проектант Олена, яка після завершення доповіді передала слово представнику забудовника Крульку Василю Івановичу, який давав відповіді на запитання.
Василь Іванович розповів про зміни, які були внесені до плану після останньої зустрічі з представниками садових товариств.
Було повідомлено, що територію обслуговуватиме ЛЕП, яка забезпечуватиме всі об’єкти потужністю 1,2 мВт. Електрика ітиме по реконструйованій лінії Л-146 «Волна». Також Крулько В.І. повідомив, що в результаті перемовин з ДТЕК було домовлено про реконструкцію розподільчої підстанції в Пухівці, що повинно мінімізувати ризики перенавантаження ліній.
Щільність забудови території 21,5324 га складе 10,64%, а території 2,87 га – 3,83%.
Найбільше стурбувало людей питання навантаження на інфраструктуру села Зазим’я після будівництва цього комплексу на Десні, адже як-не-як це вже третій об’єкт даного забудованика в селі (після ЖК «Десна-Резіденс» та ЖК «Парк»).
На основі проведених слухань було внесено наступні пропозиції:
-готель має залишатися готелем, а не бути перетвореним в житло;
-100-метрова захисна зона повинна бути дотримана, вільний доступ до неї повинен мати будь-хто;
-по детальному вивченню питання електрозабезпечення території та впливу на навантаженість ліній буде створено комісію;
-поверховість забудови повинна бути не більше 12 метрів;
-забудовник в процесі будівництва повинен користуватися своїми внутрішніми дорогами (дорогами на території комплексу), а також буде розглянуто питання проїзду вантажівок через «бетонку» від с.Погреби (дорога з бетонних плит в районі Осинок), щоб зменшити їх потік через вул.Деснянська та Київська в с.Зазим’я;
-другу чергу будівництва починати не раніше перегляду змін до Генплану тощо.

На зустрічі велася відеозйомка. Відео можна переглянути на ютуб-каналі «Громадський захист Київщини»:

Попередній запис
Область відзначає спортсменів Придесення
Наступний запис
Громадське слухання – с.Пухівка, вул.Набережна
Вам також може сподобатися
Меню