Громадське слухання по мобільному зв’язку

23 липня 2021 року в актовій залі Зазимського НВО відбулися громадські слухання щодо питання встановлення технічних засобів оператора телекомунікацій ПрАТ «ВФ Україна» (Vodafone). Напередодні компанія офіційно звернулася до Зазимської сільської ради з даним питанням.

На зустрічі були присутні представники компанії зв’язку, жителі села Зазим’я та представники Зазимської сільської ради. Відеозйомку здійснював Віталій Литвиненко (ютуб-канал «Громадський захист Київщини»).

На початку слухань сільський голова Крупенко Віталій Вікторович зачитав листи-звернення:

-від жителів с.Зазим’я, які висловили своє заперечення щодо встановлення обладнання на водонапірних баштах на території ЖК «Десна-Резіденс» у зв’язку з близькістю розташування житлових будинків. Під листом підписалося більше 200 людей.

-від КП «Добробут», яке висловило категоричну незгоду зі встановленням даного обладнання, оскільки вказана вежа знаходиться у першому поясі зони санітарної охорони свердловини питного водопостачання, а відповідно до п.6 Постанови КМУ від 18.12.1998 р. №2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об’єктів» у межах першого поясу ЗСО забороняється перебування сторонніх осіб, розміщення будівель та обладнання.

Потім виступив представник компанії зв’язку Кутявін Олександр, який зазначив, що на даній території існують проблеми зі зв’язком і відділ радіопланування надав рекомендації по встановленню обладнання на вказаних баштах. При цьому було визначено оцінку впливу на населення та навколишнє середовище. Але, так як люди проти, компанія готова розглядати альтернативні місця для розташування обладнання.

За результатами проведених громадських слухань було вирішено:

-відмовити ПрАТ «ВФ Україна» у встановленні обладнання на запропонованих раніше водонапірних баштах;

-довивчити питання і разом з ініціативною групою визначити альтернативні локації та запропонувати їх компанії для проведення наступної оцінки по визначенню можливості встановлення обладнання там;

-повернутися до цього питання після здійснення запропонованих кроків.

Попередній запис
“Гаряча лінія” Броварської окружної прокуратури
Наступний запис
Відеопрезентація громади на обласному святі
Вам також може сподобатися
Меню