Громадські слухання щодо Генерального плану с.Рожни

2 червня 2023 року в с.Рожни відбулися громадські слухання щодо проєкту Генерального плану села Рожни поєднаного з детальним планом території окремих частин населеного пункту.

Детально з проєктною документацією можна ознайомитися в оголошенні про подію, опубліковану за місяць до проведення громадських слухань.

З проєктом присутніх ознайомили розробники містобудівної документації. Після цього жителі села почали висловлювати свої зауваження та пропозиції. Можна виокремити кілька основних питань, які мали першочерговий інтерес в аудиторії. Серед них:

  • чому проєкт нового Генерального плану суттєво відрізняється від поточного документу (особливо в межах Старого села);
  • чому в проєкті показано, що деякі нові дороги ймовірно проходять через приватні земельні ділянки;
  • чи передбачається компенсація за ті земельні ділянки, через які планується проходження нової кільцевої дороги.

Наприкінці дискусій виступив сільський голова Крупенко Віталій, які зауважив, що ухвалення нового Генерального плану, який враховуватиме пропозиції від фізичних та юридичних осіб, дійсно сприятиме розвитку села. Разом з тим, щоб новий документ не створював соціальної напруги, потрібно більш активніше залучити жителів Рожнів до обговорення.

Було вирішено створити робочу групу, яка протягом трьох тижнів працюватиме над більш детальним вивченням проєкту, отриманням зауважень від жителів та формуванням пропозицій. Всі опрацьовані пропозиції змін до проєкту будуть передані розробникам документації для внесення до кінцевого варіанту Генерального плану, який буде передано на розгляд та ухвалення в наступні інстанції у відповідності із процедурою.

Попередній запис
Сесія-31.05.2023
Наступний запис
“За двома зайцями” у Зазимському ліцеї
Вам також може сподобатися
Меню