ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

З метою вдосконалення процесу бюджетування за участі громадськості в Зазимській сільській територіальній громаді впроваджується громадський бюджет (бюджет участі).
Подавати проекти та голосувати за них може громадянин України, який зареєстрований та проживає в Зазимській сільській територіальній громаді.

Громадський бюджет складається з етапів: подання проектів, розгляд проектів комісією, голосування за проекти, визначення переможця, реалізація проектів-переможців.

Подання проектів відбувається онлайн. Для цього потрібно перейти за посиланням, зареєструватися, натиснути «+Подати проект», заповнити онлайн-заявку та її зберегти.

Голосувати можна за допомогою прямого переходу на платформу, після чого обираєте проект та натискаєте «сердечко». Також можна проголосувати за допомогою бота VoteForCityBot, створеного ПриватБанком (деталі в інструкції нижче).

Кожен громадянин може проголосувати максимум за чотири проекти.

Поданий проект розглядається при умові вірного заповнення всіх полів заявки та прикріпленні скану попереднього збору підписів (мінімум 10 підписів; приклад в додатку 4 Положення).

Функції подання проектів та голосування доступні лише у визначені періоди.

В окремих випадках подання проекту та голосування можливе офлайн за допомогою передачі Комісії заповнених бланків, зазначених в додатках 1 і 4 Положення.

Документи та інструкції:

Положення про Громадський бюджет

Параметри громадського бюджету в 2022 році

Інструкція подання проекту

Інструкція голосування за допомогою VoteForCityBot

З питань роботи з Громадським бюджетом звертайтеся за номером телефону 093-630-92-31 або пишіть на електронну пошту pogr-pres@ukr.net.

Меню