Кодак – зона відпочинку

Ідеальний рецепт розвитку будь-якого населеного пункту – це співпраця і взаєморозуміння місцевої влади, населення і бізнесу. І зараз хотілося б приділити увагу саме третій складовій, так як існуючі підприємства не тільки наповнюють бюджет громади, сплачуючи податки, але й забезпечують робочими місцями  населення, що сприяє покращенню соціально-економічного становища самих людей і зменшує їхнє бажання переїхати жити в іншу місцевість. Такий підхід користі бізнесу зрозумілий всім. Але є ще одна якість, яку продукує бізнес – це створення і підтримка затишних умов проживання. Розглянемо цей аспект на прикладі зони відпочинку на березі річки Кодак (притоки Десни) в селі Погреби.

В кожному селі нашої громади є свої улюблені місця для відпочинку. В Погребах це річка Кодак. Зручне розташування, невелика течія, піщаний берег. Однак до благоустрою місцини завжди були питання. Місцева молодь неодноразово проводила суботники – було висаджено верби по периметру, обкопано колесами територію, облаштовано майданчик для пляжного волейболу. Сільська рада теж не стояла осторонь – зробили роздягальні, встановили біотуалет, поставили лавки, змонтували накриття. Але бажаючих  відпочивати біля Кодака постійно збільшується. Відповідно це відображається на зовнішньому вигляді території. Так ми підходимо до тієї думки, про яку сказали вище.

Савчук Тетяна стала жителькою Погребів недавно. Від початку проживання в селі їй стало зрозуміло, що культурно-розважальне життя місцевої молоді знаходиться на низькому  рівні. Такий висновок прийшов досить швидко, адже в неї двоє дітей-підлітків, яким хочеться проводити цікаво час, не від’їжджаючи постійно далеко від дому. Тому пані Тетяна вирішила спробувати створити локацію, де було б приємно проводити час як молоді, так і цілим сім’ям. Зазимська сільська рада сприяла розвитку підприємницької діяльність, розуміючи, що така ініціатива не тільки покращить дозвілля в Погребах, але й дозволить зробити зону відпочинку затишною та безпечною. Так народилася вже згадувана співпраця між місцевою владою та бізнесом. (До співпраці з населенням ще дійдемо).

В досить короткий час було збудовано трибуну для перегляду ігор пляжного волейболу, або незрівнянного селфі на фоні заходу сонця. Збудували вбиральню, встановили спортивний майданчик, гойдалки для відпочиваючих та розтягнули навіси для комфортного відпочинку родин. Найближчим часом планується будівництво дитячого майданчику та облаштування дитячої зони відпочинку біля якого збудують ще одну вбиральню та роздягальні. Майже кожного дня  проводиться трансляція мультфільмів та фільмів, а також транслюються, значимі для нашої країни, спортивні  змагання – футбол, бокс та інші на великому екрані під відкритим небом. Поряд розташовано кафе-магазин, де можна втамувати і голод, і спрагу.

Загалом підприємиця та її команда орієнтуються на сімейний відпочинок, куди буде приємно і безпечно приїхати з малими дітьми, та на активний відпочинок, де буде цікаво і весело проводити час молоді. Серед напрямів роботи: проведення спортивних турнірів, майстер-класи, ігри, відкриті уроки фітнесу, трансляції фільмів і мультфільмів, проведення розважальних заходів, до яких входять щотижневі дитячі свята, тематичні вечірки, святкування державних та національних свят.

Одним з таких свят був День Родини, який пройшов на зоні відпочинку Кодак 10 липня. Організаторами дійства була дружня команда  DRAGON. Своєю присутністю свято прикрасили місцеві колективи: пісенні ансамблі «Берегиня» та «Рута», танцювальний колектив Pride, а також неочікувано приємний сюрприз – танець – для гостей подарували спортсменки з Panianka Fitness. Із запрошених гостей були: шоу-балет «Заграва», народна артистка Оксана Стебельська. Підтримував всіх в тонусі популярний столичний ведучий Гнат Попов. Майже всі, хто долучився до організації свята, були відзначені керівництвом району, громади та колективом DRAGON. Саме на цьому  святі найкраще було продемонстровано співпрацю всіх трьох складових: місцева влада – населення – бізнес. Савчук Тетяна відзначила, що це свято видалося таким крутим і масштабним завдяки активній участі та допомозі жителів села та сільської ради, зокрема сільського голови Крупенка В.В. Все було на досить високому рівні. За безпекою та правопорядком на заході слідкували нацгвардійці, поліція, члени ГО «Учасники бойових дій «Придесення», місцеві пожежники.

Це свято лише підігріло в усіх апетит до нових цікавих подій. Дитячі вечірки з аніматорами збирають неочікувано велику кількість дітей, постійно грають в пляжний волейбол, є інтерес до вечорів кіно. А нещодавно невеличке свято для громади подарували дівчата з Panianka Fitness, показавши на великому екрані на Кодаку прем’єру свого танцювального кліпу «Квітка-Душа».

Зі слів Тетяни, в цьому році на нас чекає ще багато захопливих подій в зоні відпочинку Кодак, які вони будуть анонсувати в соціальних мережах. Головне, що є підтримка та інтерес від людей. В такому випадку можна робити свята рівні Дня Родини хоч кожен тиждень.

А фото з Дня Родини можна переглянути за посиланням.

Ще раз відчути атмосферу дійства можна завдяки відео:

Прохання до гостей зони відпочинку не засмічувати територію та, по можливості, сортувати сміття – для цього на пляжі встановлені контейнери для вторсировини.

 

Попередній запис
Повідомлення про початок процедури розгляду проекту ДПТ
Наступний запис
Найкращі умови для навчання – це реально!
Вам також може сподобатися
Меню