Конкурс “Туристичні магніти Придесення”

Територія нашої громади є неймовірною. Простягнувшись вздовж річки Десна від древнього Києва до не менш таємничої Чернігівщини, землі Придесення наповнені великим багатством історично-культурних подій. Через наші села прокотилися жорстокі війни, по берегу гуляли імператори, наші місцини покриті містичністю та загадковістю, а деякі казкові герої насправді жили в Придесенні… Чи не жили?

Придесення – загадкове! І ми пропонуємо разом підняти вуаль невідомості з нашої спільної історії.

Мета Конкурсу:

  • виявлення пам’яток історії, культури, природи, побуту та їх дослідження в якості перспективних туристичних об’єктів.

Завдання конкурсу:

  • заохочення жителів громади до вивчення свого краю;
  • збір казок, переказів, легенд та реальних історій про громаду та її окремі села;
  • виявлення потенційних туристичних об’єктів та їх опис (урочища, будівлі, пам’ятники, довговічні рослини, містичні місця, пам’ятки археології тощо).

На основі зібраних матеріалів буде опубліковано книгу потенційних туристичних об’єктів, місцевих історій та казок. Також буде розроблено карту туристичних маршрутів Придесенням, а відносно самих туристичних об’єктів буде здійснено роботу щодо їх благоустрою та облаштування.

Кожен учасник може взяти участь в кількох номінаціях – темах досліджень.

Номінації (Теми дослідження):

  • Туристичні, історичні, визначні об’єкти та місця
  • Історії та перекази
  • Легенди та казки

Бажано розповіді доповнювати графічним матеріалом (фотографії, малюнки, схеми).

Визначення переможців відбуватиметься за двома віковими категоріями:

  • молодша (до 18 років);
  • старша (від 18 років).

Переможці в кожній віковій категорії та номінації отримають цінні подарунки. Всіх учасників буде відзначено подяками, а їх імена опубліковано в книзі.

Роботи будуть оцінюватися за такими критеріями: унікальність, історично-культурна цінність, повнота описовості предмета дослідження (туристичний об’єкт, подія, явище, герой тощо).

Вам може здатися, що обраний вами предмет дослідження є всім відомим і нецікавим. Але це не так! Можливо, саме ви володієте найповнішою і найцікавішою інформацією про це.

І не зациклюйтеся на перемозі. Це Конкурс, в якому, дійсно, головне – участь! Чим більше матеріалів ви надішлете, тим повнішим і красивішим буде наш спільний з вами результат роботи. А це, між іншим, перемога всіх! Це перемога всього Придесення!

Конкурс триває з дати його публікації до 31 серпня 2022 року!
Матеріали надсилайте на електронну пошту pogr-pres@ukr.net або можете передати через старосту або депутата свого села на ім’я Кривобок Павло.
Телефон для довідок: 093-630-92-31.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС Туристичні магніти Придесення

Примітка. На фото – місцевість в с.Зазим’я, яка назвиється Кип’ячка. Там вода ніколи не замерзає. А що ще цікаве можна дізнатися про Кип’ячку? Подібних місцин в громаді багато. Потрібно їх знайти і дізнатися деталі про них.

Попередній запис
Виїзний прийом керівництвом Броварської райдержадміністрації
Наступний запис
Перша сесія 2022 року
Вам також може сподобатися
Меню