Коротко про медицину в громаді

Під час спільного засідання бюджетної та соціальної комісій Зазимської сільської ради, що відбулися 14 липня 2022 року було заслухано директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Калинівської селищної ради Кудрявцеву Тетяну Володимирівну. До складу КНП «ЦПМСД» входять медичні амбулаторії та ФАП Зазимської територіальної громади.

 • За перше півріччя до загального фонду КНП «ЦПМСД» з місцевого бюджету Зазимської сільської ради було перераховано 2 534 887,50 грн на утримання лікувальних закладів громади, в т.ч. зарплата на січень-червень складає 1 709 632,10 грн.
 • Окрім надання власне невідкладної допомоги, за програмою медичних гарантій сімейний лікар забезпечує: вимірювання артеріального тиску, глюкозометрію, холестеринометрію, загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, вимірювання ваги, окружності тіла
 • Наразі Київською обласною військовою адміністрацією (Департаментом охорони здоров’я), Броварською районною військовою адміністрацію, Червоним Хрестом було надано великі об’єми гуманітарної допомоги у вигляді перев’язувальних матеріалів та ліків. В кожній амбулаторії це є в достатній кількості. Також створено запас на випадок надзвичайних ситуацій.
 • В населених пунктах, де немає лікарської допомоги, планується запустити з 1 серпня спільний проєкт з австрійською компанією. Його суть полягає у виїзді наших лікарів в такі населені пункти з метою надання амбулаторної виїзної допомоги. Фінансування проєкту здійснюватиметься за рахунок партнерів.
 • Також на зустрічі підіймалися наступні питання:
  -випадки зловживання лікарів своїм службовим положенням;
  -оновлення режиму роботи лікувальних закладів;
  -питання фінансування та економії бюджетних коштів;
  -придбання нового медичного автомобіля.
 • На даний час звільнення медичного персоналу не передбачається. Сімейні лікарі періодично проходять підвищення кваліфікації.

На фото медичний персонал Зазимської медичної амбулаторії

Попередній запис
День державності
Наступний запис
Є можливість пройти санаторно-курортне лікування
Вам також може сподобатися
Меню