Краща стрілецька пара

Наприкінці березня в Броварському районі відбулися змагання серед підрозділів сектору оборони №13, куди входять військовослужбовці та добровольці ДФТГ нашого регіону. Кращу стрілецьку пару визначали в ході виконання вправ з подолання смуги перешкод, метання гранати, стрільби з автомата та кулемета Калашникова, евакуації пораненого та орієнтування на місцевості.

Добровольче формування Зазимської територіальної громади №1 представляли Тишкевич Артем Анатолійович та Литвин Іван Сергійович. Варто зазначити, що в процесі підготовки до змагань готували також ще одну стрілецьку пару – Тихоліза Олександра Васильовича та Пастиря Дмитра Миколайовича.

Під час виконання більшості вправ наші чоловіки були одними з кращих, в основному поступаючись лише більш досвідченим військовим.
Другий змагальний день був вирішальним – конкурсантам потрібно було в повному бойовому спорядженні подолати більш ніж півмарафонну дистанцію, при цьому пройшовши всі необхідні точки. Представники нашої громади не отримали призові місця, але показали свою майстерність, витривалість та чесність під час проходження маршруту. Це було гідне представлення нашої громади.

Попередній запис
Літературні вподобання молоді
Наступний запис
Волонтери Придесення. Випуск 3
Вам також може сподобатися
Меню