Літературні вподобання молоді

7 квітня в Літківській сільській бібліотеці відбулась презентація книги -манго Хаяо Міядзакі “Сталевий алхімік” 1-го та 2-го томів.
Презентував книгу Андрій Бойко, голова Молодіжної ради Придесення.Він розповів багато цікавого про свої уподобання в літературі, познайомив користувачів бібліотеки з новими напрямками в літературі, якими цікавиться молодь. Також голова Молодіжної ради передав представлені на презентації книги у подарунок бібліотеці.
Зустріч пройшла у дружній, невимушеній атмосфері. Це гарна можливість для молоді, прихильників культури Японії, весело провести час з однодумцями. Для тих, хто про японську літературу дізнався вперше – чудова нагода познайомитися і відкрити для себе багатогранний світ аніме. Представники старшого покоління – мали можливість поринути у світ захоплень своїх дітей, а це в свою чергу дає краще зрозуміти навколишній , бажання, світогляд підростаючого покоління.
Презентація книг в Літківській бібліотеці стала своєрідним стартом для продовження знайомства з багатогранним та цікавим світом книги та її героями.
Автор: Наталія Кривобок
Попередній запис
Четвертий випуск Шкільного телебачення Придесення
Наступний запис
Краща стрілецька пара
Вам також може сподобатися
Меню