Максим Желавський – призер Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту робіт МАН

Як повідомляли раніше, троє учнів з нашої громади здобули призові місця у ІІ (обласному) етапі конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році. Двоє з них – Максим Желавський та Валерія Терентьєва – це переможці у своїх секціях, які отримали можливість представляти Київщину на Всеукраїнському етапі.

На жаль, Валерія Терентьєва не змогла потрапити до списку призерів у ІІІ етапі. Однак учениця 11 класу Пухівського ЗЗСО під керівництвом вчителя Рибалко Олени Леонідівни гідно представила свою школу та нашу громаду на загальнодержавному рівні.

Разом з тим, участь учня Зазимського ліцею «Академія успіху» Максима Желавського увінчалася успіхом. Дослідницька робота, підготовлена хлопцем спільно з науковим керівником Гармашем Віталієм Володимировичем, отримала ІІІ місце на Всеукраїнському (ІІІ) етапі конкурсі-захисті робіт МАН.

Нагадаємо, що Максим Желавський представляв свою роботу на тему «Перевірка активності прототипу антитромботичного препарату» у секції «Медицина».

Вітаємо учнів та вчителів з високими результатами у конкурсі-захисті робіт з МАН.

Попередній запис
Юні літківці перемагають на чемпіонаті України з воркауту
Наступний запис
ГО «Центр зайнятості Вільних людей» запрошує до співпраці
Вам також може сподобатися
Меню