Мамо, дякую тобі!

«Мамо, дякую тобі». Під такою назвою наперердодні свята Дня матері у Літківському будинку культури відбувся святковий концерт за участі Народного вокального аматорського колективу «Молодиченьки плюс», Зразкового хореографічного колективу «Престиж», Дитячого вокального гурту «ДіКварта», солістів Тетяни Горголи та Валерія Анісімова.

З вітальним словом та словами подяки до жінок-матерів звернувся сільський голова Віталій Крупенко. На знак вдячності вручив Подяки матерям матерям- героїням та мамам синів героїв, що загинули на війні.

Протягом концертної програми всі пісні та всі композиції були адресовані матерям з любов’ю та теплом до всіх. Адже мама – це найдорожча людина на землі. Мамині молитви бережуть і охороняють, материнське серце завжди поруч з нами, навіть, у найскладніші періоди життя, мамина любов безмежна.

Концерт пройшов на позитивній ноті в теплій атмосфері, що панувала в залі цього вечора.

Наступного дня в Літочківському будинку культури також відбувся масовий концерт з нагоди святкування дня Матері.

Це був неймовірний захід, наповнений різними емоціями, глядачі пережили не лише радість, але й смуток, адже ніякий сюжет концерту не може не зачепити актуальні події сьогодення, тому відзначили та подякували всім матерям хлопців, котрі захищають нашу землю та дарують можливість працювати та відвідувати подібні дійства.

Настрій та атмосферу допомогли подарувати: рок-гурт Mill Bucket – неймовірні та харизматичні хлопці, танцювальний колектив Аурум – справжні україночки, неперевершена Юлія Безпалько, маленька, проте дуже талановита Донцова Ярослава та дуже артистичні ведучі Тетяна Івашко та Забіла Сергій.

Попередній запис
“Від матері до сина”
Наступний запис
Сесія – 12.05.2023
Вам також може сподобатися
Меню