Марафон заходів до Дня Незалежності України та Дня Громади Придесення

З нагоди відзначення Дня Незалежності України та Дня Громади в усіх старостинських округах відбулися благодійні заходи, які були наповнені виступами аматорських колективів, розвагами для дітей, аукціонами, лотереями, майстер-класами.

Марафон розпочався 19 серпня концертами в селах Рожни, Пухівка та Літочки. В заходах, окрім місцевих колективів, брали участь також гості з громади. Так, наприклад, концертну програму в Літочках доповнив виступ ансамблю «Рута», де також свою творчість демонстрували танцювальний колектив «Аурум», Юлія Безпалько та Ярослава Донцова. Неймовірними були виступи дитячого колективу в Рожнах та ансамблю «Пухівчанка» в Пухівці.

Наступного дня естафету благодійних заходів перейняло село Зазим’я, де також зранку відбувся волейбольний турнір серед дівчат. Концертна програма складалася з виступів ансамбля «Живемо», співочих колективів «Перепілочка» та «Спадщина», дуету FINGERS JUMP та Лесі Швидак.

З 23 по 24 серпня з нагоди свята та в пам’ять про відомого українського бізнесмена, мецената, жителя громади Федора Шпига в Погребах відбувався дитячий футбольний турнір. 24 серпня за кілька годин після церемонії нагородження на центральному стадіоні відбувся благодійний концерт, участь в якому взяли народні ансамблі «Берегиня» і «Рута», танцювальний колектив «Десняночка», Андрій Семеляк, Катерина Некрашевич та Народний артист України Володимир Литвин. На заході відзначили волейбольну команду дівчат «VIVA» (с.Зазим’я) та її тренерів.

Марафон відзначення Дня Незалежності України та Дня Громади завершився 26 серпня в с.Літки. В концертній програмі взяли участь всі творчі колективи села. Феєричний початок з виступом ледь не всіх вихованців художніх гуртків зібрав повний зал глядачів.

Під час заходів в кожному селі відзначали жителів, які зробили вагомий внесок в розвиток громади та покращення умов життя в ній. Також ведучі зачитували імена новонароджених та старожилів, яких привітали цінними подарунками заздалегідь.

Дякуємо працівникам культури громади за проведення заходів. Дякуємо КП «Добробут», Волонтерам Придесення, Добровольчому формуванню Зазимської ТГ №1, підприємцям, закладам освіти, працівникам апарату та депутатам Зазимської сільської ради за допомогу в організації подій.

Всі зібрані кошти було передано на потреби військових з громади. Більш детальна інформація про заходи на сторінках фейсбуку.

Попередній запис
Про Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Наступний запис
Футбольний турнір пам’яті Федора Шпига (+ВІДЕО)
Вам також може сподобатися
Меню