Марія Дивак – переможниця Кубку світу

В американському місті Корал Спрінгс (штат Флорида) відбувся ІІІ етап Кубку світу з плавання в ластах. В змаганнях взяли участь майстри підводного плавання з України.
Цей етап приніс українській збірній 16 нагород найвищого ґатунку.
Серед переможців і призерів є жителька села Погреби Марія Дивак, яка стала кращою в дистанціях 50, 100, 200 метрів, а також змогла в естафеті оновити світовий рекорд.

Це не перші вагомі досягнення Марії. Лише за останні кілька місяців спортсменка неодноразово підіймалася на п’єдестал.

За інформацією Броварської міської ради, 1-4 лютого у Броварах відбулися змагання з підводного плавання – Кубок України з плавання в ластах та біластах, Кубок України з фрідайвінгу та чемпіонат України з плавання в ластах серед юнаків. Змагання були організовані Федерацією підводного спорту та підводної діяльності України при підтримці відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, Броварської міської ради, плавального басейну «Купава» та Броварської РВА.
Марія Дивак фінішувала першою в складі естафетної команди, на дистанціях 50 і 200м в біластах стала «срібним» призером, а в плаванні на 100 м (біласти) фінішувала третьою.

А наприкінці лютого 2024 року в місті Екс-ан-Прованс (Франція) відбувся І етап Кубка світу з плавання в ластах. За три змагальні дні українські плавці завоювали 37 медалей найвищого ґатунку (21 «золоту», 6 «срібних» та 10 «бронзових» нагород). Марія Дивак стала переможницею в складі естафетної команди 4 по 100 метрів (мікс).

Раніше у “Віснику Придесення” розповідали про історію Марії та її шлях у спорті. Зі статтею можна ознайомитися за посиланням.

Джерело інформації: сайт Броварської міської ради

 

Попередній запис
Про запровадження телефонної “Єдиної ветеранської лінії”
Наступний запис
Програма “Власний дім”
Вам також може сподобатися
Меню