Міжнародна співпраця на користь ЗСУ

Чужих українських воїнів не буває. Кожен військовий, який боронить Україну і бореться за її соборність та незалежність, – наш. Ми зобов’язані докладати максимум зусиль, щоб наші захисники були забезпечені всім необхідним. В цій справі нам допомагають небайдужі люди не тільки з України. А ми допомагаємо не тільки військовим з Придесення. Наочним прикладом є ситуація з військовим взуттям.
Православна Церква імені Апостола Андрія Первозванного (м.Берлін, Німеччина) та заступник голови Благодійного Фонду «Православна Церква України» в м.Берлін Андрій Ілін передали благодійну допомогу у вигляді більше, ніж 2,5 тисяч пар берців та продукти харчування.
Однак виникли проблеми з перетином кордону та доставкою допомоги військовим.
За безпосереднього сприяння Зазимської сільської ради, керівника ТОВ «АКВАРОДОС» Мельничука Руслана Ярославовича та підприємців Бублія Юрія Анатолійовича та Ложки Павла Анатолійовича це логістичне питання було вирішено і товар за кілька днів було доставлено на схід у відповідні військові частини та в розташування інших збройних формувань українських захисників. Серед них: 8 військових частин, 1 ТрО, 3 ДФТГ, в т.ч. Зазимське.
Співпраця Зазимської сільської ради та наших друзів-благодійників з Німеччини не є одноразовою. Зараз ведуться перемовини щодо формування нової партії допомоги з різними речами.
Дякуємо Православній Церкві імені Апостола Андрія Первозванного, Андрію Іліну, Мельничуку Ярославу, Бублію Юрію та Ложці Павлу за допомогу та вагомий внесок в нашу спільну Перемогу над російським агресором!
Попередній запис
Рожни зробили свій вибір
Наступний запис
Виконком-31.08.2022
Вам також може сподобатися
Меню