Молодь крокує до Перемоги!

Мета створення та діяльності Молодіжної ради є консолідація молоді, визначення їх інтересів та сприяння реалізації молодіжної політики в громаді. В декого існує хибна думка, що Молодіжна рада є своєрідною івент-організацією, яка повинна робити концерти та організовувати спортивні чи культурні події. Так, це є одним з напрямів діяльності всіх подібних об’єднань. Але в ідеалі цей напрям не повинен бути основним.

Молодіжна рада Придесення утворилася менше двох років тому. Активізація її діяльності припадає на період російського вторгнення, тому практично вся діяльність була спрямована на підтримку військових. Було організовано низку благодійних заходів, в тому числі масові заходи, як наприклад, День молоді в 2022 та 2023 році, а також благодійний марафон (20.05.2023) та День захисника і захисниці в 2022 році. Окрім благодійності ці заходи сприяли активізації молоді та залученню їх до громадської діяльності. Таким чином, попри другорядність проведення спортивно-культурних заходів, цей напрям роботи юної Молодіжної ради став важливим для її майбутньої діяльності.

Сподіваємося, що наступний склад Молодіжної ради Придесення буде вже більше займатися реалізацією молодіжної політики в громаді, а не бути схожим на івент-організацію.

Однак, попри все, благодійність та волонтерство були, є і будуть одними з основних напрямів роботи в «молодіжці», адже молодь повинна бути патріотичною, свідомою та активною в допомозі українським воїнам та становленні сильної України.

І одним з таких заходів було відзначення Дня молоді «Молодь крокує до Перемоги», який відбувся 12 серпня 2023 року в Рожнах. Для Придесення це був незвичний та досить насичений захід.

Спочатку всіх гостей зустрічають майстри декоративно-прикладного мистецтва, серед яких Журбас Наталія, Деревняк Тетяна, Негода Тетяна, Холявко Поліна, Загура Марія, Тімофєєва Олена, Некрашевич Катерина. Бажаючих творити, малювати та розмальовувати було достатньо протягом всього заходу. Також поряд знаходилася вулична їжа, яку організував магазин «Білосніжка» – нарешті популярну літківську шаурму змогли спробувати жителі всієї громади.

На початку заходу пролунав Гімн України, а також всі вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. Після цього ведучі Бахіна Оксана та Кравченко Каріна запросили до слова сільського голову Крупенка Віталія Вікторовича та голову Молодіжної ради Бойка Андрія Олександровича.

Невелику концертну програму склали виступи дитячих колективів «Аурум» (керівник Гайдак Олександра), Hip Hop Desire ( керівник Ключка Ірина) та «Десняночка» (керівник Гетьман-Негода Катерина). Після цього між майстрами декоративно-прикладного мистецтва та тренерами спортивної та танцювальної активності відбулися змагання «Хто зверху?». Активні майстеркласи були проведені тренерами БК «Молот» Олександром Павліком та Веронікою Соломянюк (майстерклас з боксу), Dance Family (майстерклас з танців hip hop та контемп), Гетьман-Негодою Катериною та Щиголь Ольгою (майстеркласи з зумби), Соколовою Анастасією (майстерклас з йоги).

Окрім того, на заході було організовано військовий куточок, який складався зі стрільб з пневматичних гвинтівок, розбору/збору автомату, навчання домедичної допомоги. Дякуємо Барбону Даніілу, членам Добровольчого формування Зазимської ТГ №1, а також ВГО «Українська Служба Порятунку» та, зокрема, Желавській Лілії за проведення активностей на цих локаціях.

Окремо було організовано й локації для дітей: координатор «Активних парків» Кривобок Діана разом з Манукян Анжелікою проводили активні ігри для дітей, а Селик Сергій разом зі своїми юними помічниками організували для малечі надувний батут, солодку вату та попкорн.

Також було облаштовано виставку «Бамбілки з військової курілки». Тут Волонтери Придесення (зокрема, Форсюк Ярослав) демонстрували використані військові предмети, які передали захисники з передової.

Паралельно з майстеркласами відбувався турнір з волейболу. До складу чотирьох команд увійшли спортсмени з Погребів, Літок, Зазим’я (зокрема, жителі ЖК «Десна Резіденс») та Великої Димерки. Перемогу здобула команда Літок.

На заході було проведено три аукціони на «бамбілки». Один з аукціонів проводився на сувенірну валюту «Young ticket», яку можна було отримати за активність на локаціях.

Під час заходу було зібрано понад 12 тисяч гривень, які будуть передані на військові потреби.

Молодіжна рада Придесення дякує за організацію та проведення заходу: працівникам Рожнівської філії (зокрема, Бєляєвій Ганні Миколаївні та Реці Тамарі Михайлівні), КП «Добробут», Кабишу Володимиру Михайловичу, заміському комплексу «Авантюрист», піцерії Piccolo Pizza (с.Рожни), магазину «Білосніжка», ресторану «Хазар Ленкорань», кафе «Дубровка» (с.Погреби), Комунальному закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Зазимської сільської ради (зокрема, Літківському будинку культури), Оксютенку Ярославу, Журбасу Іллі, Волонтерам Придесення. Дякуємо всім майстрам, гостям, юним танцюристам!

Дякуємо Силам Оборони України! Завдяки Вам і для Вас цей захід мав цей захід відбувся на гідному рівні!

 

Попередній запис
Тарифи на водопостачання та водовідведення
Наступний запис
Виконком – 15.08.2023
Вам також може сподобатися
Меню