МОЛОДІЖНА РАДА

Молодіжна рада при Зазимській сільській раді (далі – Молодіжна рада) є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Зазимської сільської територіальної громади, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді.

На Установчій сесії, яка відбулася 12 листопада 2021 року в с.Літки, було обрано склад Молодіжної ради, до якої увійшли представники молоді з усіх старостинських округів Придесення.

На другому засіданні Молодіжної ради, яке відбулося 25 грудня, члени Молодіжної ради затвердили регламент роботи та орієнтовний план заходів на 2022 рік.

У зв’язку з воєнним станом та неможливістю здійснювати діяльність в Молодіжній раді, на засіданні 15 червня 2022 року було внесено зміни до складу та обраної нового голову та секретаря.

Оновлений склад Молодіжної ради:

Бойко Андрій (голова МР), Кривобок Павло (секретар МР), Багіров Вагіф, Овручевська Діана, Петрусенко Анна, Радченко Крістіна, Барбон Данило, Піхотник Владислав, Джебка Ніка, Яіцька Оксана, Натарова Таїсія, Ромашина Ірина, Кузін Анна.

Меню