МОЛОДІЖНА РАДА

Молодіжна рада при Зазимській сільській раді (далі – Молодіжна рада) є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Зазимської сільської територіальної громади, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді.

На Установчій сесії, яка відбулася 12 листопада 2021 року в с.Літки, було обрано склад Молодіжної ради, до якої увійшло 20 представників молоді з усіх старостинських округів Придесення. Також новостворений консультативно-дорадчий орган визначився з головою і секретарем Молодіжної ради.

Склад Молодіжної ради:

Багіров Вагіф (голова МР), Крутоголов Нікіта (секретар МР),Овручевська Діана, Петрусенко Анна, Савчук Данило, Бойко Андрій, Радченко Крістіна, Барбон Данило, Галицький Олександр, Нем’ятий Назар, Омельченко Мирослав, Джебка Ніка, Яіцька Оксана, Царенко Іван, Марковецький Денис, Стасюк Артем, Натарова Таїсія, Ромашина Ірина, Козловська Катерина, Кузін Анна.

На другому засіданні Молодіжної ради, яке відбулося 25 грудня, члени Молодіжної ради затвердили регламент роботи та орієнтовний план заходів на 2022 рік.
На 25 сесії Зазимської сільської ради 8 скликання було прийнято рішення про включення голови Молодіжної ради Багірова Вагіфа до складу виконавчого комітету Зазимської сільської ради.

Меню