Молодіжний форум “Табір змін”

Більше, ніж півтора роки в нашій громаді працює Молодіжна рада. До її складу входять представники з кожного села Придесення. Спільними зусиллями вони працюють над розширенням можливостей розвитку місцевої молоді та урізноманітненням дозвілля.

З метою збільшення залученості молоді до ухвалення важливих для громади рішень, зростання рівня їх компетентностей та виявлення нових перспективних ідей Молодіжною радою було організовано Молодіжний форум «Табір змін».

Захід відбувався з 14 по 16 липня 2023 року в заміському комплексі «Авантюрист» (с.Рожни, вул.Пухівська, 1). Близько 30 учасників з усіх населених пунктів громади протягом цього часу працювали над своїми ідеями, формуючи етапи їх реалізації. Значну інформаційну базу учасникам надали спікери заходу, які розповідали про: як працює сільська рада, який вплив на розвиток громади має бізнес, яка роль молоді в майбутньому розвитку Придесення, яке значення волонтерства та національно-патріотичного виховання в молодіжній роботі та ін.

Дякуємо спікерам за цікаві історії та корисні настанови: Віталію Крупенку, Олегу Бондаренку, Андрію Бойку, Наталії Дацько-Різник, Богдану Башаку, Юрію Юхименку, Владиславу Нікуліну, Олександру Старченку, а також волонтеру з Данії Євгенію (Джэксон Мл.).

Захід було проведено за безпосередньої підтримки Зазимської сільської ради та місцевих підприємців.

Дякуємо всім, хто допомагав в організації та проведенні заходу.

Дякуємо заміському комплексу «Авантюрист» та всім працівникам закладу за гостинний прийом.

Дякуємо учасникам за активність та генерування чудових ідей, які реалізовуватимемо разом!

Попередній запис
Протидія торгівлі людьми
Наступний запис
Обережно! СКАЗ!
Вам також може сподобатися
Меню