Національний конкурс «Благодійна Україна-2023»

Прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2023» продовжено до 10 травня 2024 року. Заявки можна подавати у 27 конкурсних номінацій: в 21 колективні, 3 індивідуальні та 3 спеціальні.
Щороку ми намагаємося охопити якомога ширший спектр доброчинного життя в Україні, створити умови для справедливої та доброчесної змагальності, а отже масштабуємося у кількості конкурсних номінацій. У минулому році ми ввели нову номінацію «Благодійність міжнародного бізнесу, зважаючи на збільшення допомоги Україні з-закордону. Цього року введено номінацію «Синергія добра: ефективне партнерство».
 У номінації «Благодійність іноземного бізнесу» розглядаються заявки щодо благодійної діяльності іноземних компаній, а також тих, які зареєстровані в Україні та мають у статутному фонді суттєву частку іноземного капіталу. У минулому році ця номінація стала необхідністю і важливим доповненням для відзначення іноземних компаній та українського бізнесу, що має у статутному фонді значну частку іноземного капіталу, та які зробили свій внесок на захист та допомогу Україні.
Номінація «Синергія добра: ефективне партнерство» передбачає визначити кращі доброчинні партнерські проєкти між фондами (організаціями). У номінації розглядаються заявки щодо кращих практик та сталого партнерства у реалізації благодійних проєктів колективів юридичних осіб (представники: зареєстрована благодійна організація, благодійний фонд, благодійне товариство, громадська організація).
Чекаємо на ваші заявки. Всі деталі за лінком: https://blagoukraine.org/…/pryjom-zayavok_10-travnya…
Попередній запис
Сесія – 30.04.2024
Наступний запис
Prydesennya Development Forum – 20.04.2024
Вам також може сподобатися
Меню