Найкращі умови для навчання – це реально!

Поки діти відпочивають на канікулах, дорослі дбають про створення належних умов у навчальних закладах.
2 серпня начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської територіальної громади Наталія Щиголь спільно з представниками Броварської райдержадміністрації – головним спеціалістом відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольгою Білановською, начальником відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, екології та природних ресурсів Юрієм Власенком, начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського районного управління Олександрою Вакарчук провели об’їзд навчальних закладів Зазимської територіальної громади. Зокрема побували у Літківському НВО ім. М.П. Стельмаха.
Літківське НВО ім. М.П. Стельмаха вже майже завершили косметичні ремонти в класних кімнатах. Наразі тривають активні роботи з капітального ремонту та облаштування бібліотеки та класної кімнати для 5-го класу. На проведення капремонту з місцевого бюджету було виділено 300 тис. грн.
Приємним сюрпризом для школярів та вчителів школи стануть нові придбання, якими цьогоріч поповнився заклад за кошти державної освітньої субвенції – комплекти обладнання для кабінетів хімії, фізики, математики, мультимедійний комплекс та найбільшою гордістю стане інтерактивна панель, яка, до речі, є єдиною на сьогоднішній день в Броварському районі. Також за рахунок коштів місцевого бюджету планується проведення ремонту в приміщенні шкільного музею.
Шкільна їдальня вже повністю готова до початку харчування дітей. Новинкою стане те, що з 1 вересня шкільна їдальня переходить на самостійне харчування.
На запитання – чи залучаються до ремонту школи батьківські кошти, директор закладу Борис Ільченко відповів, що всі ремонти в закладі робляться виключно за бюджетні кошти. І в цьому велика заслуга сільського голови Віталія Крупенка, який робить все для того аби освітні заклади громади були взірцевими, сучасними та комфортними для учнів та вчителів.
Попередній запис
Кодак – зона відпочинку
Наступний запис
Актуальні вакансії від центру зайнятості
Вам також може сподобатися
Меню