Намір зміни тарифів на послуги, які надає КП “Рожнівське”

Керуючись п.2 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на житлово-комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, КП
«Рожнівське» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на транспортні та інші платні послуги.

Обґрунтування причин зміни тарифів:
На даний час діють тарифи, які затверджені рішенням 51 сесії Рожнівської сільської ради VII скликання від 20.12.2019р. №1090 “Про затвердження тарифів на послуги, що надає КП “Рожнівське”.
Діючі тарифи розроблялись у листопаді 2019 року.
За час дії тарифів відбулися значні зміни як в нормативних актах, так і в економічному становищі. Об’єктивні фактори, які вплинули на витрати підприємства, обумовлені збільшенням мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, на галузевому рівні збільшилися коефіцієнти за підгалузями та професіями, що вплинуло на розмір окладів робітників та спеціалістів.
Значною мірою на збільшення витрат на послуги вплинуло значне зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, що збільшило собівартість послуг.
Загалом фактори впливу при ціноутворенні на транспортні та інші платні послуги призвели до збільшення витрат у порівнянні з 2019 роком (деталі у прикріплених файлах).

Мета регулювання
Метою впровадження нових тарифів є поліпшення і стабілізація фінансового стану підприємства за рахунок зростання доходів, що забезпечує:
– покращення якості наданих послуг;
– уникнення збитковості підприємства;

Прийняття рішення про зміну діючих тарифів спрямовано на додержання вимог статей 4, 8, 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції від 02.04.2020), статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів від дня оприлюднення цього повідомлення за адресою: 07412, Київська обл., Броварський р-н, с. Рожни, вул. Свободи, 41-з, за телефоном
+380674547083, e-mail kp-rojnu@meta.ua

Інформація Рожнівське тарифи на послуги 2022 р.

Лист тарифи

 

Дата оприлюднення: 25.05.2022 року.

Попередній запис
Конкурс грантів для підтримки мікропідприємств та самозайнятих осіб
Наступний запис
Про намір зміни тарифів на вивезення сміття ТОВ “Селтік ТБО”
Вам також може сподобатися
Меню