Нарада – 08/02/2022

Сьогодні, 8 лютого 2022 року, в актовій залі Погребського старостинського округу відбулася нарада сільського голови з керівниками структурних підрозділів Зазимської сільської ради, комунальних підприємств та старостами.

Було обговорено низку питань.

1. На початку кожного місяця старостами старостинських округів здійснюється об’їзд сіл з метою обстеження стану вуличного освітлення. У випадку потреби в заміні ліхтарів, робиться заявка на їх заміну.
Також кожен житель громади може повідомити про несправний стан вуличного освітлення, зателефонувавши депутату Зазимської сільської ради, який відповідає за цей напрям – Силюкову Данилу Сергійовичу, 097-384-41-76.

2. В 2022 році продовжиться будівництво нових мереж вуличного освітлення та модернізація старих мереж, відповідно до плану роботи, затвердженого Програмою соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік.

3. Комунальним підприємствам доручено організувати роботу щодо видалення аварійних дерев та демонтажу несанкціонованої реклами.

4. Вивчається питання щодо потреби в ліквідації ямковості на дорогах громади («холодним асфальтом») до періоду поточного ямкового ремонту, запланованого на початок квітня. В першу чергу це стосується аварійних ділянок доріг по маршруту шкільних автобусів.

5. У 2022 році буде продовжено реалізацію програми «Безпечне село» в наших населених пунктах, що передбачає встановлення відеокамер. Старостами та поліцейськими офіцерами громади формується список територій, які потребують відеонагляду.

Також сільський голова представив нового спеціаліста Зазимської сільської ради – Цахло Марину Валентинівну, яка буде опікуватися сім’ями Придесення, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Щиголь Наталія Миколаївна повідомила, що з 09.02.2022 р. виходить з карантину Зазимський дитячий садок «Академія дитинства», а з 14.02.2022 р. планується перевести на очну форму навчання Погребське і Зазимське НВО. Все залежить від епідемічної ситуації в громаді та окремих селах. Тим часом, поки Погребська школа перебуває на дистанцій формі навчання, на другому поверсі будівлі замінено двері в кабінети.

Також 7 лютого відбулося відкриття нового адмінприміщення Пухівського старостинського округу (фото нижче), який тепер знаходиться за адресою: с.Пухівка, вул.Деснянська, 1А (другий поверх, вхід праворуч з торця). В цій будівлі також знаходиться медична амбулаторія та сільська бібліотека.

На 17 лютого заплановано проведення заходу для воїнів-інтернаціоналістів, які проживають в Зазимській СТГ, з нагоди Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів та виведення радянських військ з Афганістану.

Попередній запис
Поліомієліт повертається. Що потрібно знати жителям Придесення?
Наступний запис
Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг
Вам також може сподобатися
Меню