Нарада. Великодні свята в умовах воєнного стану

22 квітня 2022 року відбулася нарада сільського голови Крупенка Віталія Вікторовича із старостами громади, командиром Добровольчого формування Зазимської ТГ №1 Зарудним Богданом Васильовичем, командирами рот і взводів ДФ, поліцейськими офіцерами громади та керівниками підрозділів Зазимської сільської ради. Основною темою зустрічі було безпечне проведення Великодня та охорона правопорядку під час свята. Також було обговорено і низку інших питань.

Представляємо вашій увазі основні тези розмови.

1.Нам потрібно гідно провести свято. Комендантська година буде. Більш детальну інформацію щодо умов проведення богослужінь та святкування буде надано Київською обласною військовою адміністрацією сьогодні (22.04.2022) ввечері або завтра. Задля безпеки громадян ми візьмемо певну відповідальність на себе і встановимо деякі додаткові обмеження.

2.Загрози нападу ворога в напрямку Придесення поки немає. Але розслаблятися не можна. Те, що ми робили і робимо для оброни громади – недаремно. Будемо пристосовувати діяльність Добровольчого формування до більш мирних умов життя, але з таким розрахунком, що у випадку часу «Ч» наша громада буде готова до активної та дієвої оборони.

3.Бажаючі проходити службу в ЗСУ та в інших збройних формуваннях сил оборони України можуть звертатися у Броварський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (військкомат).

4.Ми всі – і громада, і вся Україна – працюємо на один результат – ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ. Але потрібно розуміти, що найближчі роки ми будемо в стані готовності, бо з таким сусідом як рф всього можна очікувати.

5.Зараз наше головне завдання це безпечно провести Великодні свята, координуючи спільно дії між старостами, членами ДФТГ, поліцейськими офіцерами громади.

6.Богослужіння можуть відбуватися. Мабуть, дозволимо там бути лише священнику та тим, хто буде допомагати проводити службу. Освячення великодніх кошиків плануємо з 06:00 до 14:00 24 квітня. Про це ще окремо повідомимо!

7.Від ДФТГ очікуємо забезпечення порядку. Не повинно бути галасу, гучної музики, пікніків в лісі та біля води, запусків дронів, салютів.

8.Ми маємо відноситися толерантно, з повагою та уважно до всіх гостей, які приїдуть на Великдень в громаду.

9.Ми не повинні піддаватися на провокації, а маємо реагувати на все адекватно. У випадку виявлення підозрілих дій або провокацій, потрібно повідомляти членами ДФТГ та поліції.

10.Заборона продажу алкоголю продовжена до 26 квітня. Пом’якшень цієї заборони ні для кого немає!

11.Сільська рада повинна знати, хто зараз проходить службу в ЗСУ та захищає нашу Державу, щоб оперативно реагувати на потреби наших воїнів. Тому звертаємося до жителів громади: повідомляйте старостам про односельців, які мобілізовані.

12.Відкритим є питання компенсації сплати комунальних послуг приватним та комунальним особам, які допомагали і допомагають нашим захисникам під час їхнього перебування в Придесенні.

13.Найближчим часом повинні вирішити питання щодо придбання військового одягу членам ДФТГ, які цей одяг ще не отримали.

14.Між Великоднем та Проводами плануємо толоку на кладовищах громади.

15.На даний час ТОВ «Селтік ТБО» забирає сміття по центральній дорозі (Т 1008) двічі на тиждень – щовівторка та щоп’ятниці. Однак культура населення щодо виносу сміття бажає бути кращою. Шановні жителі громади, нагадуємо, що зараз є чіткі правила щодо вивозу сміття!!! Виставляти сміття потрібно: В БРЕНДОВАНИХ ПАКЕТАХ, ПО ЦЕНТРАЛЬНІЙ ДОРОЗІ, ЩОВІВТОРКА І ЩОП’ЯТНИЦІ ДО 09:00 (!!!) ГОДИНИ РАНКУ. Сміття виставлене не у відповідності до цих вигляду, місця і часу буде повертатися до ваших дворів! (Виключенням був лише сьогоднішній день, 22.04.2022, коли можна було виставляти не в брендованих пакетах).

16.Святкові вихідні на період воєнного стану скасовано.

Попередній запис
Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану
Наступний запис
36-та річниця аварії на ЧАЕС
Вам також може сподобатися
Меню