Нарада з провайдерами зв’язку

1 листопада 2022 року відбулася нарада за участю Зазимської сільської ради та провайдерів інтернет- і мобільного зв’язку в громаді.

З представників компаній мобільного зв’язку були присутні співробітники Київстар та Lifecell (через повітряну тривогу, яка передувала зустрічі, не зміг потрапити на зустріч представник Vodafone). Головним питанням, яке підіймалося в спілкуванні з ними, було забезпечення роботи базових станцій мобільного зв’язку (мобільних вишок) на випадок тривалих відключень електроенергії. Представники операторів повідомили, що поточних потужностей вистачає на кілька годин автономної роботи. Щоб робота мобільних вишок була більш тривалою, співробітники Київстар та Lifecell запропонували, щоб громада забезпечила кожну базову станцію електрогенераторами, з дозволу операторів підключила їх до станцій та підтримувала їх роботу. Враховуючи, що на території громади знаходиться близько 20 мобільних вишок всіх операторів, громада не має можливості закупити необхідну кількість генераторів та пального до них. Однак було прийнято рішення, що у випадку настання надзвичайної ситуації оператори підключать електрогенератор до кількох базових станцій, щоб на території наших сіл був хоча б мінімальний зв’язок.

Ситуація з провайдерами інтернет-зв’язку є набагато кращою. Практично в усіх є генератори для підтримки роботи мереж, або є можливість швидкої заміни акумуляторів.

 

Попередній запис
Виконком – 27.10.2022
Наступний запис
Звернення сільського голови Віталія Крупенка (ТЕКСТ+ВІДЕО)
Вам також може сподобатися
Меню