Ноутбук кожному вчителю

22 листопада сільський голова Віталій Крупенко та начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Наталія Щиголь передали педагогічним працівникам опорного закладу освіти Пухівський ЗЗСО 9 новеньких ноутбуків.

Віталій Крупенко подякував вчителям Пухівський ЗЗСО за сумлінну і відповідальну роботу та висловив сподівання, що нова техніка стане у пригоді для викладання навчальних предметів цікаво та доступно для школярів.

Нова техніка придбана в рамках спільного проєкту Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації України за підтримки та сприяння Департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації, мета якого – зробити навчання сучасним та доступним для кожного.
Ноутбуки – сучасні, обладнані камерою, ефективним процесором та мають можливість під’єднатися до інтернет-мережі за допомогою кабеля або Wi-Fi.
Сучасна техніка допоможе якісно забезпечувати навчальний процес в школі, у тому числі під час дистанційного навчання в умовах карантинних обмежень.

Наразі, як повідомляє Міністерство освіти та науки, ноутбуки для вчителів надійшли вже до 8-ми областей в загальній кількості 14 219 штук. З них Київська область отримала 1 649 ноутбуків.

Автор: Кривобок Наталія

Попередній запис
Сезонне опалення будинків теж несе небезпеку
Наступний запис
Національний конкурс “Благодійна Україна – 2021”
Вам також може сподобатися
Меню