Незламна молодь України

Наприкінці грудня 2022 року в Зазимському ліцеї «Академія успіху» повинен був відбутися районний турнір з волейболу “Незламна молодь України”, однак через повітряну тривогу ці змагання довелося перенести.

Довгоочікуване дійство відбулося 12 січня 2023 року.

В змаганнях взяли участь школярі з Великодимерського ліцею, Броварських шкіл №5 та №10, а також два склади (молодший та старший) збірної Придесення.

Це був турнір не на медалі чи титули. Головною ціллю змагань були отримання досвіду юними спортсменами, відточування своїх навиків та напрацювання командних дій. А також найголовніше – отримання задоволення від гри! Очевидно, з цим проблем ні в кого не було. Тренери дали можливість пограти всім своїм гравцям. А турнірна сітка була сформована так, що кожен волейболіст зміг вийти на майданчик у щонайменше двох іграх.

За результатами змагань всіх команди отримали дипломи учасників, а також було визначено кращих гравців у кожному колективі.

Всі гравці отримали солодкі подарунки від Зазимської сільської ради та клініки «Нейроспайн», яка була одним з ініціаторів та спонсорів турніру.

Наприкінці змагань до юних спортсменів звернувся сільський голова Віталій Крупенко та побажав юним школярам успіхів та перемог. Також Віталій Вікторович відзначив нагородою Зазимської сільської ради тренерів та організаторів волейбольних дійств в Придесенні: Галькевича Валерія Віталійовича та Бойка Андрія Олександровича.

Більше фото за посиланням.

Попередній запис
Реквізити для сплати податків в 2023 році
Наступний запис
Держпродспоживслужба повідомляє про фальсифікацію
Вам також може сподобатися
Меню