Нові можливості для молоді

Як молодь проводить дозвілля? Чого не вистачає, щоб зробити проведення вільного часу кращим та кориснішим? Найкращий спосіб це дізнатися – запитати у молоді.

Молодіжна рада вирішила провести захід, який би включав обговорення питань, які турбують хлопців і дівчат громади, та заодно разом відпочити.

Вечір-спілкування з безалкогольним мохіто, який відбувся 24 червня, зібрав близько двадцяти представників молоді Придесення. У легкій невимушеній обстановці обговорили ідеї та побажання присутніх. Також молодь познайомилася з молодіжним простором, який зараз облаштовується в приміщенні сільського клубу села Пухівка.

Планується зробити молодіжний простір місцем, в якому молодь кілька разів на тиждень зможе зустрічатися, спілкуватися, грати в ігри, займатися зі штангою чи іншим спортінвентарем, обговорювати свої ідеї.

Великі сподівання в реалізації задумів молоді покладаються на Молодіжний форум «Табір змін». Цей захід покликаний зібрати активних жителів, які або вже ведуть активну громадську діяльність в громаді, або лише мають цікаві ідеї чи побажання.

Тому, якщо ви хочете стати творцем якісних змін в Придесенні – реєструйтеся на захід, який відбудеться 14-16 липня 2023 року в заміському комплексі «Авантюрист». Участь безкоштовна.

ТИСНИ, ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ! 

Попередній запис
Результати чемпіонату Броварського району (червень 2023 року)
Наступний запис
Пам’ятка. Профілактика лептоспірозу
Вам також може сподобатися
Меню