Новий автомобіль для медичної амбулаторії (+Відео)

Матеріально-технічне забезпечення медичних амбулаторій Зазимської територіальної громади продовжує покращуватися. Зокрема, ми маємо приємну тенденцію – щороку автопарк медзакладів Придесення поповнюється новим автомобілем сімейної медицини. Хронологія наступна: жовтень 2020 року – Погребська медамбулаторія, жовтень 2021 року – Рожнівська медамбулаторія, жовтень 2022 року – Пухівська медамбулаторія. І ось нарешті, 16 червня 2023 року автомобіль сімейної медицини було передано Зазимській медамбулаторії.

Було заплановано вручити автомобіль до Дня медичного працівника, який раніше щороку відзначали в третю неділю червня. Згідно з Указом Президента України від 13 червня 2023 року №327/2023 «Про День медичних працівників» це свято віднині відзначається 27 липня.

Враховуючи, що за цей час автомобіль може принести багато користі, його було передано сьогодні. Захід для медичних працівників Зазимської та Калинівської громад теж відбудеться як було заплановано. Ми ще раз привітаємо медичних працівників наприкінці липня. А зараз хочемо подякувати всім працівникам медичної сфери за відданість своїй справі та допомогу людям.

Також дякуємо всім, хто вчасно сплачує податки, які формують місцевий бюджет і дають можливість розвивати громаду та покращувати умови життя населення.

Попередній запис
Дякуємо французьким друзям! (+Відео)
Наступний запис
Чи зобов’язані роботодавці звітувати перед державними органами про працевлаштування осіб з інвалідністю?
Вам також може сподобатися
Меню