Новий фітнес-зал у Погребах

Одним з показників рівня розвитку будь-якої громади або окремого населеного пункту є економічна активність населення та наявність об’єктів різного спрямування: промислового, культурного, спортивного, туристичного та ін. В останні роки у селі Погреби, яке знаходиться поряд зі столичним житловим масивом Вигурівщина-Троєщина, відбувається низка якісних змін: відкрито тенісний клуб, будується багатоквартирний комплекс, функціонує багато великих підприємств, працює близько 10 ресторанів та мережевих супермаркетів. А 31 березня 2024 року двері перед своїми відвідувачами відкрив фітнес-зал.

Мережа фітнес-залів “АтлетіКо” була заснована 20 років тому у місті Києві. Згодом було відкрито один зал у місті Луцьк. Пандемія коронавірусу та початок повномасштабного вторгнення вплинули на економічну діяльність в Україні, що відобразилося на діяльності спортклубу. У зв’язку з цим деякі зали було закрито.

Зважаючи на інтереси населення та тенденцію до його зростання у селі Погреби та, загалом, у всій Зазимській територіальній громаді, керівництво “АтлетіКо” почало розглядати можливість відкриття фітнес-залу тут. Початок будівельних робіт припав на весну 2023 року. Станом на червень було здійснено підсипку земельної ділянки та сплановано територію.

Протягом майже 9 місяців тривали активні будівельні роботи та облаштування спортзалу.

Складні економічні умови у державі створювали ризики для реалізації проєкту, через що первісний бюджет суттєво зріс. Однак фітнес-зал у Погребах вдалося добудувати та відкрити майже вчасно. Він став двадцять п’ятим залом у мережі “АтлетіКо”.

Фітнес-зал розташований за адресою: Київська область, Броварський район, село Погреби, вулиця Погребський шлях, 11.

Відкриття залу відбулося о 10:00 в останній день березня. Першою у зал, за традицією, зайшла кішка. Вона уважно дослідила всі приміщення та досить швидко почала себе відчувати справжньою господинею.

Сама ж будівля складається з двох поверхів. Від дороги знаходиться велика парковка, яка поки що висипана щебнем. Навколо будівлі найближчим часом заплановано здійснити низку робіт з благоустрою. Також поки що вільним є приміщення на першому поверсі, яке здається в оренду.

Фітнес-зал знаходиться на другом поверсі. Приміщення з тренажерами досить просторе. Тут представлена велика кількість різних тренажерів високої якості. Неабияке значення для тренувального процесу має мікроклімат. Очевидно, що цьому питанню керівництво “АтлетіКо” приділили належну увагу. Сучасна вентиляційна система забезпечує комфортні умови перебування у залі.

На цьому ж поверсі знаходяться роздягальні, душові та туалети, а також стійка адміністратора.

Приємну атмосфері залу доповнюють також його тренери. Поки що у залі працює лише три спеціаліста, які можуть допомогти відвідувачам з тренуванням. Але всі вони мають хороший досвід спортивної та тренерської діяльності. Наприклад, одним з тренерів фітнес-залу є Володимир Івасютин – майстер спорту, чемпіон України, Європи та світу з пауерліфтингу.

З перших хвилин роботи фітнес-залу сюди прийшли тренуватися п’ятеро людей. І це лише початок. Очевидно, що його постійними гостями будуть не лише жителі громади, але й сусіднього житлового масиву Вигурівщина-Троєщина.

Попри свою комерційну складову, відкриття фітнес-залу буде мати великий соціальний ефект. Адже розвиток спортивної та дозвіллєвої інфраструктури має вагоме значення для підвищення рівня життя та здоров’я населення.

 

 

Попередній запис
Увага! Нерест!
Наступний запис
13 БРИГАДА НГУ “ХАРТІЯ”
Вам також може сподобатися
Меню