Новий сучасний харчоблок – якісне здорове харчування для дітей

Зі здоровим харчуванням та новим харчоблоком планують розпочати новий навчальний рік у Рожнівському НВК.
Проведення капітального ремонту шкільного харчоблоку за новими сучасними стандартами HACCP допоможуть суттєво поліпшити санітарно-гігієнічні умови харчування та приготування їжі для школярів та безперечно зручності і комфорту роботи кухарів. Планується не тільки провести капітальний ремонт приміщення харчоблоку, а ще й повне оснащення матеріально-технічної бази кухні та їдальні. Зокрема проводиться заміна електромережі, системи вентиляції та каналізації. Нове сучасне обладнання для харчоблоку буде більш енергоефективним та багатофункціональним.
На реалізацію проекту з бюджету громади виділено 1 400 тис. грн. Замовником робіт є управління освіти, культури, молоді та спорту. А відтак сільський голова Віталій Крупенко, очільник управління Наталія Щиголь та староста Рожнів Володимир Кабиш тримають на постійному контролі хід виконання ремонтних робіт.
– Наше головне завдання: зробити все для того, аби кухарям було зручно і комфортно працювати, а діти отримували якісне здорове харчування в затишних умовах. Осучаснення шкільних їдалень у навчальних закладах громади буде продовжуватися. Ми розуміємо, що створені умови для приготування безпечного та якісного харчування є запорукою здоров’я наших дітей. Цивілізоване суспільство зобов’язане гарантувати дитині здорове середовище розвитку, сприятливі умови росту, оптимальний рівень харчування. Тому ми цілком і повністю підтримуємо дану ініціативу. І поступово впроваджуватимемо її в життя. – прокоментував сільський голова Віталій Крупенко.
У процесі роботи виникає багато питань, як у замовників, так і виконавців. У ході спілкування начальник управління освіти, культури, молоді та спорту вислухала зауваження шкільного шеф-кухаря та пообіцяла, що всі побажання у ході роботи будуть враховані.
Також у Рожнівському НВК конче необхідно провести ремонт та оновлення ігрових форм дитячого майданчика для дошкільнят. Майданчику за словами керівника понад 14 років. А тому, його ремонт є актуальним на сьогодняшній день.
На черговій сесії Зазимської сільської ради заплановано виділити 300 тисяч гривень на ремонт даного об’єкту. Тож маємо надію, що вже зовсім скоро малюки будуть насолоджуватися відпочинком на нових каруселях та гірках.
Попередній запис
Зустріч з керівництвом району
Наступний запис
Пухівське НВО на низькому старті перед новим навчальним роком
Вам також може сподобатися
Меню