Новини боксу

На даний час в нашій громаді функціонує два боксерський клуби – СК «Патріот» та БК «Молот».
Перши й вже є довгожителем, адже історія його діяльності в селі Зазим’я почалася більше 9 років тому. Багато сильних боксерів є його випускниками. Найбільш відомою спортсменкою, яка тривалий час навчалася азам боксу під керівництвом Тюріна Сергія є чемпіонка Європи 2022 року Ловчинська Марія. У «Патріота» є два клуби – зазимський та броварський. У першому займаються боксом в основному зазимці та погребці, яких, окрім Сергія Вікторовича, також тренує Череп Олександр.

БК «Молот» є відносно новим для нашої громади. Його філіал в Пухівці відкрився лише в минулому році, а близько місяця тому в Літківському ліцеї ім. М.П. Стельмаха почав працювати боксерський гурток. Але необхідно зазначити, що пухівські діти тренуються в залі БК «Молот» в Калинівці вже не один рік. Жителька Пухівки, вихованка цього клубу Соломянюк Вероніка є віце-чемпіонкою України. Також зараз вона безпосередньо допомагає тренеру Павлику Олександру вести тренувальний процес в Пухівці та Літках.

Робота боксерських клубів відбувається постійно. Вашій увазі останні новини боксу, які мають відношення до Придесення.

З 9 по 11 березня в м.Баришівка відбувся чемпіонат Київської області з боксу серед юніорів. Серед семи представників СК «Патріот» були спортсмени з нашої громади, які зайняли призові місця:

  • Сергієнко Назар із с.Зазим’я став першим у ваговій категорії 63 кг;
  • Негода Максим із с.Погреби завоював срібну нагороду у ваговій категорії 75 кг;
  • Горшевіков Олександр із Погребів посів друге місце у ваговій категорії 80+ кг;
  • Шамота Назар із Погребів отримав бронзову медаль у ваговій категорії 80+кг.

Наприкінці лютого – на початку березня в с.Яблуниця (Івано-Франківська область) проходив навчально-тренувальний збір з боксу серед дівчат та хлопців з фізичної та тактико-технічної підготовки. Участь в ньому прийняли більше 70 дітей. Команду СК «Патріот» представляли Сергієнко Дар’я (с.Зазим’я), Тюріна Анастасія та Петрук Єва, а також їхній тренер ЗТУ Тюрін Сергій.

25 лютого вихованці БК «Молот» із Калинівки та Пухівки брали участь у боксерських спарингах у м.Баришівка.
А згодом шість вихованці БК «Молот» взяли участь у вище згадуваному Чемпіонаті Київщини. Результати хороші. Спортсмени завоювали шість медалей, дві з яких отримали представники Придесення.

Попередній запис
Третій командир Добровольчого формування
Наступний запис
Повідомлення про намір встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів
Вам також може сподобатися
Меню