Обговорення медичних питань

16 вересня 2021 року в Зазимській сільській раді відбулася зустріч з керівництвом Броварського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Скибенко Наталією Григорівною та Дементьєвою Іриною Анатоліївною. На нараді були присутні сільський голова Крупенко Віталій Вікторович, секретар Зазимської сільської ради Бондаренко Олег Вікторович, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Зазимської сільської ради Лисянська Ольга Віталіївна, начальник відділу з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності Ткачук Андрій Леонідович, сімейний лікар Зазимської медичної медамбулаторії Вовк Ірина Вікторівна та сімейний лікар Погребської медичної амбулаторії Шевченко Володимир Дмитрович.

Було обговорено питання необхідності будівництва пантусів в амбулаторіях для покращення доступу до закладів для маломобільних груп населення. А також анонсовано про закупівлю автомобіля медичної допомоги для громади.

Окрема увага була приділена темпам вакцинації в Придесенні. В першу чергу це стосується закладів освіти, адже згідно зі змінами, які вступають в дію з 20 вересня при недостатній кількості вакцинованих педпрацівників відвідування закладів освіти буде заборонено. Тому закликаємо всіх зробити щеплення від коронавірусу. Пункти щеплення знаходяться в медамбулаторіях громади. За деталями звертайтеся до свого сімейного лікаря або телефонуйте в медамбулаторії – список номерів телефонів в розділі “Контакти”.

 • За інформацією із сайту Міністерства освіти і науки України:
  “…Відповідні зміни набирають чинності з 20 вересня 2021 року.
  У разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього або іноземного сертифіката. Сертифікат може підтверджувати:
  -вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати);
  -вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини (зелені сертифікати);
  -негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції;
  -одужання особи від зазначеної хвороби.
  У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено, якщо 100% працівників закладу освіти матимуть документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат. Сертифікат може підтверджувати:
  -вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини (зелені сертифікати);
  -негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції;
  -одужання особи від зазначеної хвороби…”.

Не менш важливим питанням є кількість вільних місць в сімейних лікарів для укладання декларації. Найбільш гострим це питання є в Погребах та Зазим’ї, в медамбулаторіях яких вже немає змоги підписати договір із сімейним лікарем.

З метою вирішення цього питання оголошуємо про вакансію сімейного лікаря в Зазимській медамбулаторії. Можна за сумісництвом. Є можливість надати соціальне житло для спеціаліста. Деталі за телефоном 04594 44-075.
Будемо вдячні за допомогу в пошуку сімейного лікаря.

Будьте здорові!

 

Попередній запис
Привітали з 98-м днем народження ветерана
Наступний запис
Про ситуацію з COVID-19 в Придесенні
Вам також може сподобатися
Меню