Розширена нарада по питанню вивезення сміття в Придесенні

14 вересня 2021 року в с.Зазим’я відбулася нарада керівництва Зазимської сільської ради з представниками “Селтік ТБО” та “Hasket Recycling”, які надають послуги з вивезення сміття в Зазимській сільській громаді.

Зокрема, з представниками “Селтік ТБО” обговорили питання забезпечення брендованими пакетами пільгові категорії населення та продаж менших пакетів для збору сміття.
Також окрему увагу приділили персоналу компанії. Представники компанії запропонували оголосити про вакансії в “Селтік ТБО” серед жителів Придесення, що повинно оптимізувати роботу зі збору ТПВ, так як місцеві жителі краще знають всі вулиці та провулки в селах.

З представником “Hasket Recycling” обговорили шляхи покращення збору вторсировини в громаді. Особливу увагу звернули на необхідності створення пункту збору вторсировини в одному з сіл, яке знаходиться ближче до центру громади. Це дозволить автомобілю, який збирає вторсировину, швидше розвантажуватися та повертатися назад на маршрут.
Було наголошено на необхідності навчання дітей поводженню зі сміттям. З цією метою планується встановити контейнери для збору вторсировини в усіх школах Придесення та вивчити можливість матеріального стимулювання до сортування сміття (наприклад, за попереднім обговоренням деталей компанія “Hasket Recycling” готова буде надати кожній школі-учасниці вибрані товари/послуги певної вартості при умові збору певного об’єму вторсировини).

З 20 вересня в громаді планується організувати місце для безкоштовного збору опалого листя та гілок. Деталі буде повідомлено пізніше.

 

Нагадуємо про систему сміттєзбору в Зазимській СТГ

  • На даний час в громаді здійснюється забір сортованого (вторинна сировина) і несортованого (загального) сміття.
  • Сортоване сміття збирається безкоштовно двічі на місяць в кожному селі з-під домоволодінь компанією Hasket Recycling (деталі за телефоном 067-466-93-59, Семко Ігор).
  • Несортоване збирає ТОВ “Селтік ТБО” на платній основі. Раз в тиждень в кожному селі з-під домоволодінь забирається несортоване сміття в брендованих пакетах компанії. Пакети можна придбати в магазинах громади або в представництвах компанії. Для ефективної роботи по вивезенню несортованого сміття рекомендується укладання договорів між домоволодіннями та компанією. Укласти договір можна в представництвах компанії. Деталі за телефонами: 067-454-16-12, 067-454-16-13.
  • Детальніше про збір сміття в Придесенні.
  • З 20 серпня 2021 в с.Погреби біля сільського кладовища відкрито пункт прийому сміття – деталі.
Попередній запис
Чемпіонат Броварського району з волейболу серед ветеранів
Наступний запис
Запрошуємо долучитися всіх бажаючих!
Вам також може сподобатися
Меню