Область відзначає спортсменів Придесення

Голова Київської обласної ради Наталія Гунько нагородила Почесною грамотою Київської обласної ради майстра спорту з боксу, члена Національної збірної команди України Дмитра Ловчинського, майстра спорту з боксу міжнародного класу, члена Національної збірної команди України Марію Ловчинську та майстра спорту з плавання, чемпіона України Олега Негоду. Долучилися до привітання спортсменів-переможців депутат обласної ради Юліан Москаленко та Зазимський сільський голова Броварського району Віталій Крупенко.
«Бажаю досягнень у спорті, щоб ми ще не один раз раділи за вас та ваші перемоги», – додав Юліан Москаленко.
А Віталій Крупенко зауважив, що вперше за всю історію України рідні брат і сестра разом представляють державу на міжнародних змаганнях, де виборюють медалі.
У червні Дмитро та Марія Ловчинські здобули високі нагороди на чемпіонаті Європи з боксу серед спортсменів віком до 22 років, який проходив у Італії. Марія Ловчинська завоювала срібну нагороду, а Дмитро Ловчинський – здобув першість чемпіонату.
Олег Негода посів перше місце на літньому чемпіонаті України з плавання серед юніорів та молоді, що проходив у місті Дніпро.
«Ви молоді, гарні, спортивні, прагнете до перемоги. Результат ваших прагнень – сходження на призові сходинки українських та міжнародних чемпіонатів. Хочу вам подякувати, що гімн України звучить не тільки на теренах нашої держави, а й по всьому світу», – сказала Наталія Гунько.
Джерело: сайт Київської обласної ради

Попередній запис
Нова система сміттєзбору в Зазимській СТГ
Наступний запис
Громадське Слухання – с.Зазим’я, вул.Деснянська
Вам також може сподобатися
Меню