Обрано нового командира ДФТГ

У зв’язку з мобілізацією Зарудного Богдана Васильовича, виникла необхідність в обранні командира Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1.

Тому, відповідно до вимог Положення №1449 «Про добровольчі формування територіальних громад», 20 січня 2023 року відбулися збори ініціативної групи щодо вирішення питання обрання командира ДФТГ.

Зустріч відвідали жителі громади, серед яких керівники підрозділів Зазимського добровольчого формування, а також представники районного батальйону тероборони.

На початку заходу до присутніх звернувся сільський голова Віталій Крупенко:

«Сьогодні на порядку денному в нас одне питання: обрання керівника Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1. На даний час, на мою думку, людиною, яка може бути командиром ДФТГ, є Зезуль Павло Леонідович, який після мобілізації Зарудного Богдана Васильовича є виконуючим обов’язків.

Павло Леонідович дуже багато часу приділяє добровольчому формуванню. Людина не нова. Він з перших днів вторгнення допомагав нашим захисникам і добровольцям та активно працював задля зміцнення обороноздатності Придесення. Це людина, яка орієнтується в усьому, що відбувається в громаді. Тому моя пропозиція підтримати кандидатуру Зезуля Павла Леонідовича на посаду командира ДФТГ.

Тут зібралися керівники підрозділів Добровольчого формування. Також присутні представники районного батальйону тероборони. Якщо у вас є інші кандидати, то пропонуйте – будемо розглядати».

Всі учасники ініціативної групи одноголосно підтримали кандидатуру Зезуля Павла Леонідовича, після чого новообраний командир звернувся до присутніх:

«Механізм роботи ДФТГ налагоджений. Його потрібно підтримувати та тримати руку на пульсі. Якщо будуть якісь зміни, то відповідно на них реагувати. Наша головна задача: підвищити рівень вмінь та навичок наших добровольців, щоб в умовам ймовірних бойових дій вони змогли виконати бойову задачу та залишитися неушкодженими. А для цього потрібно постійно проводити заняття та тренуватися, чим ми й продовжуємо займатися. Все, що ми з вами, керівники підрозділів, обговорювали, потрібно продовжувати. Але продовжувати потрібно зі ще більшою інтенсивністю, бо, як ви бачите, ворог не дрімає. Тому маємо працювати, щоб наше ДФТГ було завжди номер 1».

Варто зауважити, що всі члени Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1 виконують свої обов’язки на добровільних засадах, тобто не отримують ніякої грошової компенсації за витрачені час і сили. Певна частина витрат ДФТГ для їх ефективного функціонування здійснюється з місцевого бюджету відповідно до цільової програми щодо підтримки заходів з організації територіальної оборони. Також значну допомогу надають спонсори та благодійники.

Кожен з вас може зробити внесок у свою безпеку та Перемогу України, здійснивши платіж на рахунок Благодійного фонду «Придесення», з якого сплачується частина витрат на потреби придесенських військових та Добровольчого формування.

Реквізити для підтримки Добровольчого формування Зазимської територіальної громади та військових з Придесення:
Банк отримувача: АТ “РАЙФФАЙЗЕН БАНК”
Отримувач: Благодійний фонд «Придесення»
ЄДРПОУ отримувача: 34901815
Номер рахунку/IBAN: UA85 3808 0500 0000 0026 0032 1599 7
Призначення – благодійна допомога (!!!)

Попередній запис
З Днем Соборності України
Наступний запис
Сесія – 20.01.2023
Вам також може сподобатися
Меню