Огляди пожежно-рятувальних підрозділів

19 лютого 2023 року представниками Головного управління ДСНС України у Київській області та Головою правління Громадської спілки «Пожежні-рятувальники України» Ігорем Гасеком були проведені огляди пожежно-рятувальних підрозділів місцевої пожежної охорони Броварського району.
Основна мета огляду: функціонування та подальший розвиток підрозділів з метою підвищення рівня матеріально технічної бази для захисту населення громад від надзвичайних ситуацій, пожеж та інших небезпечних подій.
На сьогоднішній день у Броварському районі функціонує 17 пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої пожежної охорони. Окрім існуючих, необхідно утворити ще 9 підрозділів відповідно до розрахунків перспективної мережі пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої пожежної охорони (центрів безпеки) на території Київської області.
Також, керівництво Громадської спілки «Пожежні-рятувальники України» надали підтримку у вигляді бойового одягу, спорядження, а також первинних засобів пожежогасіння, щоб місцеві рятівники могли надавати допомогу людям в різних ситуаціях.
Наприкінці була проведена загальна зустріч з представниками громади, на якій були обговорені питання активізації роботи по створенню та утриманню підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільного пожежного руху, організації та реалізації заходів захисту населення.
Джерело: фейсбук-група
Попередній запис
Звитяжна Київщина: хроніки героїзму
Наступний запис
ФК “Десна” виходить на перше місце в чемпіонаті
Вам також може сподобатися
Меню