Оновлений сайт Придесення

Представляємо вашій увазі оновлений сайт Зазимської сільської територіальної громади – zotg.gov.ua

Він складається з 6 основних вкладок.

«Головна». Тут можна ознайомитися з останніми новинами громади. За допомогою фільтрів у вас є можливість вибрати новини за категоріями, які вас цікавлять.

Також на «Головній» знаходиться швидке посилання на сесії Зазимської сільської ради, де публікуються проекти рішень майбутніх сесій, а також інформація по сесіях, які відбулися: порядок денний, протоколи поіменного голосування, відео засідання, файли рішень.

В «Анонсах подій» можна дізнаватися про заходи, які плануються на території громади.
В верхній частині сторінки розташовано посилання на фейсбук-групу «Вісник Придесення» та архів випусків газети «Вісник Придесення». Згодом має запрацювати посилання на ютуб-канал, де публікуватимуться відео про життя громади.

Вкладка «Придесення» містить коротку інформацію про громаду та кожне село.

З вкладки «Самоврядування» можна дізнатися інформацію про депутатський склад Зазимської сільської ради, склад виконавчого комітету, структуру апарату органу самоврядування та ознайомитися з переліком адміністративних послуг, які надаються в кожному селі.

Вкладка «Документи» буде корисна, щоб краще розуміти як працює сільська рада та на основі чого регулюється життєдіяльність громади. Тут опубліковано цільові програми Зазимської сільської ради, інформація про сесії та зміни в місцевому бюджеті тощо.

На вкладці «Життя громади» дається опис основних сфер життя Придесення.

Вкладка «Для громадян» покликана покращити спілкування органів самоврядування та жителів Придесення, надати відповіді на найпоширеніші запитання та врахувати думку громадян в процесі прийняття рішень. Про кожну складову цієї вкладки розповімо далі.

За допомогою кнопки налаштування в правому нижньому кутку, ви можете змінити розмір шрифту та зробити зображення чорно-білим, що покращує сприйняття інформації людьми з вадами зору.

Сайт зручний для користування на мобільних пристроях.

(свої питання, пропозиції, зауваження щодо інформаційного наповнення сайту, газети тощо повідомляйте на електронну пошту pogr-pres@ukr.net)

Попередній запис
Пухівське НВО на низькому старті перед новим навчальним роком
Наступний запис
Можливості вкладки “Для громадян”
Вам також може сподобатися
Меню