Неправильна експлуатація опалювальної системи забирає людські життя

Не тільки безпосередньо зброєю російські окупанти вбивають українців. Постійні ракетні обстріли енергетичних об’єктів спричиняють те, що не тільки годинами, а й днями люди залишаються без електроенергії. Опалювальна система більшості будинків залежить від електрики. Відповідно до цього, проблема зі світлом змушує людей шукати альтернативу для обігріву своїх будинків та своїх родин.

Найпопулярнішими варіантами є генератори та твердопаливні котли/”буржуйки”/грубки. Але їх експлуатація потребує додаткових вимог до техніки безпеки.

Генератори. Ці прилади ні в якому разі не можна ставити в закритих приміщеннях. Вже є неодноразові випадки, навіть в нашій громаді, коли через виділення продуктів горіння задихалися люди.

Твердопаливні котли/”буржуйки”/грубки. На цьому варто зупинитися детальніше.

6 грудня через неправильну експлуатацію опалювальної системи згоріла будівля трапезної монастиря Св.Єлизавети (с.Зазим’я). На щастя, люди не постраждали.
Та вже в ніч з 6 на 7 грудня ми отримали страшну звістку. О 2:26 патруль Добровольчого формування Зазимської територіальної громади побачив загорання приватного будинку по вулиці Київська в селі Літки та відразу повідомив диспетчера Державної служби надзвичайних ситуацій про надзвийну подію.
До прибуття пожежних команд Літок та Рожнів добровольці намагалися більш детально вивчити ситуацію та мінімізувати негативний вплив пожежі в межах своїх можливостей та компетенцій. О 2:50 на місце події прибули рятувальники 21 державної пожежно-рятувальної частини м.Бровари.
Було зафіксовано, що в будинку площею 80 кв.м вогонь охопив дві кімнати (площею 40 кв.м). Попри сильне задимлення, рятувальники змогли зайти до будинку. О 2:58 було виявлено тіло жінки. Через 7 хвилин пожежники знайшли також тіло чоловіка. Однак рятувальники продовжували пошукові роботи, адже за словами сусідки, в будинку може знаходиться дитина.
О 3:33 пожежники локалізували пожежу. О 3:47 було встановлено зв’язок з батьками дитини та отримано інформацію про те, що дитина зараз знаходиться в іншому місці.
Таким чином, в результаті пожежі в будинку з комбінованим опаленням загинуло подружжя 1947 року народження.
Царство небесне загиблим! Співчуття рідним!

Шановні жителі громади!
В черговий раз звертаємося до вас! Дотримуйтеся правил експлуатації опалювальних систем своїх будинків та приладів генерування електроенергії! Від цього залежить ваше життя та життя ваших рідних!
Бережіть себе!

фото з телеграм-каналу “Громадський ревізор. Бровари”

Попередній запис
Як правильно спілкуватися з поліцейським, якщо вас зупинила патрульна поліція?
Наступний запис
️Продовження дії документів у період воєнного стану!
Вам також може сподобатися
Меню