Оперативний черговий громади

Шановні жителі громади!
Війна, на жаль, триває. Систематично відбуваються відключення електроенергії. Час від часу наш відносний спокій порушують повітряні тривоги. Попереду зима. Можливі нові виклики і випробування: тривала відсутність електроенергії, опалення в оселях, розряджені телефони, замети та ін. Як справлятися з проблемами, до кого звертатися?
Зазимська сільська рада від сьогодні визначила оперативного чергового громади і номер телефону, до якого ви можете звернутися з нагальних питань: відсутність електроенергії понад визначений графіками час; повідомлення про правопорушення, порушення громадського порядку, недотримання режиму світломаскування, комендантської години, правил поводження з побутовими відходами, ігнорування суб’єктами господарювання повітряної тривоги, повідомлення про пожежу чи іншу надзвичайну ситуацію, падіння аварійного дерева на проїжджу частину та ін. Тобто з питань, що створюють небезпеку здоров’ю і життю громадян.
Черговий фіксуватиме повідомлення та передаватиме його компетентному органу чи профільному підрозділу для оперативного вирішення.
Номер оперативного чергового додано до списку адміністраторів в вайбер-групу «Вісник Придесення». Тому від імені чергового в цій групі буде публікуватися оперативна інформація.
Прохання звертатися до оперативного чергового лише у випадку реальної необхідності. Не блокувати зв’язок з оперативним черговим дзвінками щодо повсякденних питань (знайшли собаку, зламалася пральна машина і т.п.).

Номер оперативного чергового: 093-542-58-09.
Прийом дзвінків щоденно з 05.00 год. до 23.00 год.

Для кращого зв’язку пропонуємо спілкуватися з черговим за допомогою інтернет-зв’язку (дзвінки або текстові повідомлення в месенджерах вайбер, телеграм, вотсап). Зазимська сільська рада зараз працює над тим, щоб зв’язок в мережі Lifecell був стабільним. В своїх телефонах ви можете змінити налаштування мережі, обравши автоматичний вибір мережі.
Разом подолаємо всі труднощі, проблеми і негаразди!

Попередній запис
Як найдовше “втримати” електрику в своєму домі?
Наступний запис
Пункти обігріву в Придесенні
Вам також може сподобатися
Меню