Освіта. Актуальні питання та перспективи на наступний рік

8 грудня в управлінні освіти, культури, молоді та спорту відбулася нарада з керівниками закладів освіти та культури громади під головуванням начальника управління Наталії Щиголь.

Участь у нараді взяв сільський голова Віталій Крупенко.

Також до роботи були запрошені начальник управління фінансів Мар’яна Чиж та бухгалтери закладів освіти громади.

У ході спілкування сільський голова з директорами обговорили актуальні буденні питання роботи навчальних закладів та їх повноцінного функціонування. Зокрема наразі стоїть гостро питання переходу шкіл на самостійне харчування, а відповідно закупівля необхідного інвентарю та обладнання, закупівля продуктів, розробка меню та технологічних карток тощо.

Також Віталій Крупенко поцікавився станом кампанії з вакцинації у закладах. За інформацією начальника управління освіти від роботи через відсутність вакцинації та відповідно підтверджуючих документів щодо її протипоказань відсторонені 15 працівників.
Що стосується опалювального сезону, то всі заклади опалюються, в приміщеннях тепло, температурний режим відповідає санітарним нормам.
Питання переходу дитячого дошкільного закладу Літківського НВО ім. М.П. Стельмаха на сучасну систему опалення перебуває в процесі вирішення.

Загалом поспілкувавшись з освітянами сільський голова Віталій Крупенко, роботу управління освіти, культури, молоді та спорту вцілому визнав задовільною. Одночасно наголосив, що працювати ще є над чим. Оскільки все і одразу вирішити неможливо. Зі свого боку пообіцяв, що він буде робити все для того аби освітня галузь громади була на гідному рівні не тільки в області, а і в усій Україні. Але для цього потрібно працювати і не боятися складнощів, іти вперед і працювати на перспективу заради майбутнього громади – наших дітей.

Наступним питанням керівники обговорили з начальником управління фінансів бюджетні запити на наступний рік та довели свої фінансові потреби.

Автор: Наталія Кривобок

Попередній запис
Конкурс “Охорона праці очима дітей – 2022”
Наступний запис
Новий шкільний автобус
Вам також може сподобатися
Меню