Пам’ятаємо Героїв, шануємо державні свята

21 лютого весь свят святкує День рідної мови. Для української нації рідною мовою є українська. Також в Україні забезпечується розвиток інших мов.

Так, в 10 статті Конституції України зазначено: “Державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України”.

З нагоди свята, в закладах освіти Придесення пройшли тематичні заходи.
Так, наприклад, учні 7-Б класу Зазимського НВО разом з класним керівником Ярошинською Людмилою Миколаївною підготували урочисту лінійку – відкриття Тижня української мови!

Також напередодні ми вшановували Героїв Небесної Сотні (20 лютого). Після розстрілів на Майдані Незалежності пройшло 8 років. Учні Погребське НВО, Зазимського НВО, Пухівський ЗЗСО, Рожнівська філія, Літківського НВО ім. М.П. Стельмаха взяли участь у Всеукраїнській акції “Ангели пам’яті”.

Заклади освіти та культури, а також старостинські округи Придесення не залишилися осторонь нового свята – Дня єднання (16 лютого). Підняття прапору та виконання Гімну України відбулося в усіх селах громади. До речі, відео виконання Гімну Пухівським старостинським округом потрапило до ефіру національного телебачення.

 

 

Попередній запис
Проект ДПТ в Пухівці – перспектива розвитку спорту та дозвілля
Наступний запис
Сесія-21.02.2022: безпека та захист населення Придесення
Вам також може сподобатися
Меню