ПАТРІОТИЧНЕ ПРИДЕСЕННЯ

Національно-патріотичне виховання молоді є важливою складовою національної безпеки молоді. Воно сприяє формуванню національно-патріотичної свідомості громадянина України і розвиває його фізичні та духовні якості.

Проведені в 2021 році заходи з НПВ показали, що в молоді є інтерес до занять в сфері національно-патріотичного виховання. Зокрема, в серпні 2021 року було проведено триденне таборування учнів шкіл громади, а до Дня Прапора серед дорослих та молоді Придесення відбулися змагання з веслування на байдарках.

З метою більш активної та ефективної роботи в сфері НПВ було розроблено План заходів на 2022 рік.

Окрім національно-патріотичного виховання молоді в громаді сумлінно відносяться до формуванню підрозділу територіальної оборони Придесення у складі батальйону ТерО Броварського району, відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву». З цією метою наприкінці 2021 року відбулося дві зустрічі за участю керівництва батальйону ТерО та потенційних членів формування. На початок 2022 року робота Броварського району зосередилася на створенні ефективного і дієвого батальйону ТерО. До цих процесі активно долучаються представники Зазимської СТГ

Меню